מפת אתר מקונן הסברה עם תמונות ולינקים

הדרכה וסיפור הגלישה באתר עם כל הלינקים הרלוונטים


 ראשית צר לנו שנפגעת אך שאין ברירה מגיבים בהתאם!
אזהרה צרכניתצרכנים ישראלים ומבקרים יקרים, פה המקום כדי להתעדכן, לבוא במשא ומתן על מנת למצות חשבון נפש עם אלה חברות הקרטל המנצלות את כוחם ועושות כרצונם בלקוח. תחילה נפזול לחב' הוט. הנ"ל פוגעים באופן שיטתי בחלק ניכר מלקוחותיהם תוך כדי ניסיונות סחיטה מחפירים, שאם לא כן תפעלו בהתאם לדרישותיהם הם מאיימים בהגשה לתביעה אזרחית! ואו תביעה פלילית!. פה המקום ללמוד מקרוב על דרך פועלם והתנהגותם בטיפול מול לקוחותיה. בין אם במתן שירות ללקוח לבין אי עמידתם בהתחייבויותיהם מול הלקוח. לבסוף נשאלת השאלה מהי הדרך לגאול עצמנו "מראש" מסיבוכים נוסח קרטל הוט.
לקוחות ישראלים מוחיםישראל שלנולאתר זה נישה חשובה נוספת, והיא מתן מענה, סיוע חברתי ומשפטי כנגד מחדלים והתנצחויות של כל חברה קיימת! מומלץ להירשם לאתר גם אם טרם נפגעת ישירות מחברה כלשהי! הרשמה בחינם! והצטרפותך חשובה לנו. כחבר ותומך תורשה לפתוח בלוג אישי, לכתוב מאמרים, לכתוב הודעות בפורום, לשלוח ולקבל מסרים אישיים כתגובה לרישומיך בפורום ובכלל. לחיזוק הקהילה דרושים עו"ד יועצים פליליים ואזרחיים, ספונסרים, כתבים ומנהלי פורום וכן אנשים המעוניינים לאייש תפקידים בכירים באתר.
אזהרות מהתחייבויותבאתר נישות הסברתיות נוספות כגון הסברה בפרסום על מיני אפשרויות שיש להיזהר מהם! ולדוגמא כל המכשלות בתחום ההתחייבות לחברה כל שתהייה. או לכל הפחות לתת עליהם את הדעת. התחיבויות לחברות שונות בישראל בהם הנך מוצא את עצמך בדרך כלל נעשק נגזל פגוע ממורמר ופלאי הפלאים שכל העניין קורה דווקה ובעיקר לאחר חתימת ההתחייבות לאותה חברה שנפלת קורבן לחמדנותה.
ופה ממש יש לתת את הדעת מראש.
חברים מבקרים ובכלל בנחישות זו של חבר מגייס חבר אנו מפיצים את האתר ובונים את הקהילה בזכותנו - בזכות פועלינו. זכרו!!! כולנו צרכנים! וצרכנים מאוחדים זה כוח!
בברכה והצלחה הנהלת האתר.


עמוד זה בא מ
אזהרה צרכנית
http://www.warning.org.il

הקישור לדף זה הינו:
http://www.warning.org.il/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=41