דף הבית
פורומים
חדשות
תוכן
עצומות
מדריכים
סקרים
וידאו
בלוגים
יומן
הורדות
דרושים
צור קשר
  ברוך הבא אורח, התחבר ו הצטרף עכשיו!  

תפריט ניווט מהיר

הצג הכל | סגור הכל

חיפוש

חיפוש מתקדם

סקר מהיר
האם לרשות הטבע והגנים מותר לאכוף נסיעה בחוף תוך שהם בעצמם נוסעים שם על פי חוק אכיפה

מותר להם
אסור להם
על כל דוח שירשמו גם לעצמם

תוצאות הסקר
ארכיון סקרים

הצבעות: 148
תגובות: 0

פרסום מערכת

פורום קהילה - אזהרה צרכנית :: צפייה בנושא - מורה נהיגה מאילת נטפל אלי
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות
חיפוש
חיפוש
רשימת חברים
רשימת חברים
קבוצות משתמשים
קבוצות משתמשים
כרטיס אישי
כרטיס אישי
התחבר
התחבר
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
עמוד ראשי » דיווח על חברות כלליות אשר עושקות בסחיטה איומים מחדלים פלילי אזרחיות

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
מורה נהיגה מאילת נטפל אלי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
drayv
משתמש חדש
משתמש חדש

הצטרף בתאריך: Feb 09, 2009

הודעהנשלח: ב' 02 09, 2009 10:36 pm    כותרת הודעה: מורה נהיגה מאילת נטפל אלי תגובה עם ציטוט

התחלתי ללמוד נהיגה באילת על רכב הילוכים, אחרי 37 שיעורים החליט המורה שכנראה שאני לא מתאים להילוכים דבר שהיה צריך להקבע כבר בשיעורים הראשונים לפי דעתי.
החלטתי לקבל חוות דעת ממורה אחר אך מתברר ששום מורה באילת לא רוצה לעשות כך מכוון שיש הכרות בין המורים למרות שכל המורים שהתקשרתי איתם הם מבתי ספר שונים באילת.

לבסוף החלטתי לשקר ולא אמרתי שאני מעוניין בחוות דעת על צורת הנהיגה שלי אלא שאיני מורצה מהמורה שלי מבלי לנקוב בשמו ופשוט להמשיך את שיעורי עד לטסט וקבלת הרישיון.
להפתעתי בשיעור שנקבע עם המורה החדש הוא דרש לדעת את שם המורה הקודם בכדי לוודא איתו שלא נותר לי חוב כספי אליו כי אם כן הוא לא יוכל ללמד אותי עד להסדרת החוב.
לאחר שברר והבין שהתשלום הוסדר מראש התחלנו בשיעור הנהיגה.
מתחילת השיעור ועד לסופו נזף בי המורה עם הערות ללא סוף, לדוגמא: מראות, נתיבים, זריקת קלאץ',חוסר רגישות בדוושות ועוד'..

ובמילותיו שלו הוא פשוט אמר לי"מה עשה איתך המורה 37 שיעורים, אפילו קלאץ' אתה לא יודע לשחרר".

ברצוני לציין ששום מורה לא היה מוכן לעשות לי טסט פנימי בתשלום כמובן מכוון שאיני תלמיד שלו והם לא מוכנים לעשות את זה למורה אחר באילת.

אין לי למי לפנות מה אני עושה ולמי אני מתלונן, זוהי התאגדות מגעילה שלא צריכה להיות ,יש תחושה חזקה של מעין קומבינה של מורי נהיגה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
משוב מערכת
מנהל האתר
מנהל האתר

הצטרף בתאריך: Oct 03, 2008

הודעהנשלח: ג' 02 10, 2009 5:24 am    כותרת הודעה: Re: מורה נהיגה מאילת נטפל אלי תגובה עם ציטוט

drayv כתב:
התחלתי ללמוד נהיגה באילת על רכב הילוכים, אחרי 37 שיעורים החליט המורה שכנראה שאני לא מתאים להילוכים דבר שהיה צריך להקבע כבר בשיעורים הראשונים לפי דעתי.
החלטתי לקבל חוות דעת ממורה אחר אך מתברר ששום מורה באילת לא רוצה לעשות כך מכוון שיש הכרות בין המורים למרות שכל המורים שהתקשרתי איתם הם מבתי ספר שונים באילת.

לבסוף החלטתי לשקר ולא אמרתי שאני מעוניין בחוות דעת על צורת הנהיגה שלי אלא שאיני מורצה מהמורה שלי מבלי לנקוב בשמו ופשוט להמשיך את שיעורי עד לטסט וקבלת הרישיון.
להפתעתי בשיעור שנקבע עם המורה החדש הוא דרש לדעת את שם המורה הקודם בכדי לוודא איתו שלא נותר לי חוב כספי אליו כי אם כן הוא לא יוכל ללמד אותי עד להסדרת החוב.
לאחר שברר והבין שהתשלום הוסדר מראש התחלנו בשיעור הנהיגה.
מתחילת השיעור ועד לסופו נזף בי המורה עם הערות ללא סוף, לדוגמא: מראות, נתיבים, זריקת קלאץ',חוסר רגישות בדוושות ועוד'..

ובמילותיו שלו הוא פשוט אמר לי"מה עשה איתך המורה 37 שיעורים, אפילו קלאץ' אתה לא יודע לשחרר".

ברצוני לציין ששום מורה לא היה מוכן לעשות לי טסט פנימי בתשלום כמובן מכוון שאיני תלמיד שלו והם לא מוכנים לעשות את זה למורה אחר באילת.

אין לי למי לפנות מה אני עושה ולמי אני מתלונן, זוהי התאגדות מגעילה שלא צריכה להיות ,יש תחושה חזקה של מעין קומבינה של מורי נהיגה.

שלום, drayv
אני ממש לא יודע איך להתחיל איתך...
האמת, אני מוצא אותך בין הפטיש לסדן! אבל אל דאגה... יש לי פתרון בשבילך.

מה הייתי עושה במקומך? > לא הייתי שואל הרבה שאלות...
אבל אתה אכלת את קמפיין העושק על חשבון כיסך ואת זה נוכל לבדוק רק בדרך אחת!
איך נבדוק אם יש צדק בדברי או ניסיון המורים מולך וזה לא סתם הטפלות.

ראשית:
אילו היית גר באזור ירושלים הייתי מציע לך פתרון מיידי! מאחר ולא אז אלה ההוראות,
עליך לגשת לעיר אחרת (דימונה, ירוחם, מצפה רמון, באר שבע למשל) כדי לבקש מבחן נהיגה פנימי.
אל תבקש מבחן כדי להוכיח למורים אלה להוכיח לעצמך שאתה אכן כשיר ונוהג טוב.
כעת, נצא בידי הנחה שאתה כשיר תקין כדת וכדין...
בקש מועד לטסט ואל תתעצל מנסיעות למרחק בציבוריות כדי להתכונן בנהיגה ולטסט כמובן!

לאחר מבחן רישוי טסט:
במידה ונכשלת בטסט לפחות תוכל לראות על מה נכשלת ומה עליך לשפר בנהיגתך!
בדוק זאת מול הטענות הקודמות וכמובן עשה את הנדרש כדי ממש לשפר.
טסט הבא, במידה ונכשלת בצע שוב בדיקה על מה ולמה?
שוב עשה משוואות מול הטענות הקודמות והפעם מול המורים מאילת וסיבות ה- נכשל בטסט...

הצגה בהפוטטיה, עברת בטסט הראשון:
במידה וניגשת לבית ספר נהיגה בעיר אחרת והמורה מוצא אותך בעל יכולת שליטה ונהיגה טובה...
בקש ממנו חוות דעת על נהיגתך אצלו בשיעורים!
במקביל הרי שאתה יוצא לטסט.
במידה ועברת בטסטס הראשון או השני או השלישי
הרי שיש לך קייס משפטי נגד המורים באילת ואתה תוכל לתבוע מהם את כספך בחזרה!
וזה בתנאי שבטסט הראשון והשני נכשלת ולא על מה שהיו טענות נגדך מצד המורים מאילת!

קצת אור משפטי יעזור לך להבין איך זה אמור לעבוד בבית משפט, שווה קריאה!
http://www.nevo.co.il/Psika_word/shalom/s05045241-375.doc

מקווה שסיפקתי לך את התשובה ושיהיה לך את הכוח לפעול בדרך זו כי היא היחידה עבורך.
בכל מקרה אני מאחל לך הצלחה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי » דיווח על חברות כלליות אשר עושקות בסחיטה איומים מחדלים פלילי אזרחיות כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה