דף הבית
פורומים
חדשות
תוכן
עצומות
מדריכים
סקרים
וידאו
בלוגים
יומן
הורדות
דרושים
צור קשר
  ברוך הבא אורח, התחבר ו הצטרף עכשיו!  

תפריט ניווט מהיר

הצג הכל | סגור הכל

חיפוש

חיפוש מתקדם

סקר מהיר
האם לרשות הטבע והגנים מותר לאכוף נסיעה בחוף תוך שהם בעצמם נוסעים שם על פי חוק אכיפה

מותר להם
אסור להם
על כל דוח שירשמו גם לעצמם

תוצאות הסקר
ארכיון סקרים

הצבעות: 148
תגובות: 0

פרסום מערכת

פורום קהילה - אזהרה צרכנית :: צפייה בנושא - מקרה שקרה ללקוח שאם הוא יועבר לתקשורת זה עלול להרוס את הוט!!
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות
חיפוש
חיפוש
רשימת חברים
רשימת חברים
קבוצות משתמשים
קבוצות משתמשים
כרטיס אישי
כרטיס אישי
התחבר
התחבר
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
עמוד ראשי » תלונות לקוחות ועובדי הוט Hot

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
מקרה שקרה ללקוח שאם הוא יועבר לתקשורת זה עלול להרוס את הוט!!
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ששי
יקיר הקהילה
יקיר הקהילה

הצטרף בתאריך: 29/01/2009

הודעהנשלח: ו' 01 07, 2011 3:52 pm    כותרת הודעה: מקרה שקרה ללקוח שאם הוא יועבר לתקשורת זה עלול להרוס את הוט!! תגובה עם ציטוט

חברס הנה המקרה שמסופר באתר אחר שגם שונא את הוט:
================================================
שלום רב

ברצוני לחלוק אתכם חוויה מאוד לא נעימה שעברתי בתאריך 26/06/10 , מבית יוצר של חברת "הוט", אשר אני נמנע לצערי על אחד מלקוחותיה הוותיקים

אם כן, בתאריך הנ"ל, לקראת שעת הצהריים, אני מקבל שיחת טלפון "מפתיעה" מאת עובד החברה בשם ערן אסרף.

להלן תמליל השיחה:

אני: הלו
א.ע : (מדבר בטון מאיים ובלחישה)הלו!!! אתה גנב!!! עליתי עלייך!!! גנבת לנו ממיר!!!
אני : (תמוה לגמרי ובטוח שמדובר במתיחה) כן, נכון, והיום סילבסטר ואני סנטה קלאוס, מה עוד?
א.ע : סיבלסטר או לא, היום אני אראה לך מזה לגנוב מאיתנו!!! באיזה שעה אתה בבית???
אני : למה אתה שואל?
א.ע : אנחנו נגיע אלייך ונראה לך מזה!!!
אני : מה בדיוק תראו לי?
א.ע : אל תדאג אתה תראה, אתה גם תקבל ממני צו זימון לבית משפט!!!
אני : (משוכנע לחלוטין שאני מדבר עם בן אדם הזוי/שתוי) לך חפש ת'חברים שלך – ומנתק את השיחה.

כמה דקות לאחר השיחה ההזויה , עלתה בי לשנייה המחשבה שאולי זו לא מתיחה, כי השיחה התבצעה ממספר שנראה כמו המספר של הוט – 077-7074500
לאחר בדיקה קצרה התברר כי העניין אמיתי!!! הבחור חסם לי את האופציה לקבל שירות במוקד השירות ללא אישורו, והתכוון לחלוטין למה שהוא אמר – המערכת שלהם מצביע על כך שממיר שרשום על שמי משדר משום מה מבני עייש, כאשר אני תושב אשדוד.

מייד הבנתי את פשר המקרה – כשבועיים לפני שדרגתי את עצמי לחבילה מורחבת יותר, ובמסגרת השדרוג הוחלף אחד הממירים שבביתי בממיר מקליט. ככל הנראה הממיר הישן נשאר רשום עליי ועבר ללקוח חדש בבני עייש.

ערן אסרף, הנציג שאיים עליי הוזמן מיידית לבקר אצלי בבית על מנת לוודא שכל הממירים במקומם מונחים ומחוברים , תוך הדגשה שכל הביקור יוקלט ויוסרט על ידי על מנת לחשוף את המקרה, ותוך כדי הדגשה כי בכל מקרה תוגש נגדו תלונה במשטרה על איום והטרדה בטלפון.

תוך פחות מ 10 דקות נמסר לי כי הבעיה אותרה, אני אכן צודק, התקלה היא תקלה פנימית והיא טופלה.

לא קיבלתי לא התנצלות ולא הסבר רציונלי לתרחיש שנאלצתי להיות מעורב בו, ורק מפאת חוסר זמן לא ניגשתי באותו יום להגיש תלונה נגד הבחור.

אם זאת, אני כלקוח בחברה מרגיש את עצמי מושפל ונעלב מהיחס המכפיש, מכך שבכל שנייה יכול ליפול עליי אחד כמו ערן ולהאשים אותי בגניבה ומרמה. עליי להוסיף כי אם לא הייתי תקיף בנוגע לפשר התקלה , הסיפור לא היה מסתיים שם, ובטוח כי גם הייתי זוכה לביקור בית מאיים, וגם לתביעה משפטית.

ברצוני להעביר את הסיפור לכמה שיותר גורמים, ולחשוף אותו לציבור כמה שיותר רחב, על מנת להראות את אי הסדר הפנימי בחברת הוט, ולהראות את הקלות שבה אזרח שומר חוק יכול להפוך הודות להוט לפושע וגנב.
===============================================
והנה מה שעניתי לו

תקשיב ותקשיב לי טוב!!!

1. מה שאתה מתאם פה זה פעילות שעלתה לרמת הפלילי והעוורייני
2. אם המשטרה ומשרד התקשורת יידעו על זה זה עלול לגרום לתגובת שרשרת שהוט לא חלמו עליה עד כדי כך שיכול להביא לפשיטת רגל של הוט ואנ לא מגזים
3. כמובן כל זאת אם יש לך שיחות מוקלטות וכו' של הערן הזה
4. אתה חייב להגיש תלונה במשטרה ולא היום אלה אתמול!!
5. אל תשב על זה בשקט אני לא ההיתי עושה זאת
6. אם ההיתי יכול ההיתי פוקד עליך לעשות זאת
7. ואנא ממך פרסם מקרה זה גם באתר הנפלא הבא ששם גם יש עורכי דין שייעצו לך מה לעשות :
http://www.warning.org.il/
פרסם זאת בפורום של הוט

לסיכום מה שהוט עשו פה זה פעולה שבחיים שלי ובחלומות הכי גרועים שלי לא חשבתי שזה יגיע עד לרמות האלו!!!
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
משוב מערכת
מנהל האתר
מנהל האתר

הצטרף בתאריך: Oct 03, 2008

הודעהנשלח: ו' 01 07, 2011 4:42 pm    כותרת הודעה: Re: מקרה שקרה ללקוח שאם הוא יועבר לתקשורת זה עלול להרוס את ה תגובה עם ציטוט

ששי כתב:
חברס הנה המקרה שמסופר באתר אחר שגם שונא את הוט:
================================================
שלום רב

ברצוני לחלוק אתכם חוויה מאוד לא נעימה שעברתי בתאריך 26/06/10 , מבית יוצר של חברת "הוט", אשר אני נמנע לצערי על אחד מלקוחותיה הוותיקים

אם כן, בתאריך הנ"ל, לקראת שעת הצהריים, אני מקבל שיחת טלפון "מפתיעה" מאת עובד החברה בשם ערן אסרף.

להלן תמליל השיחה:

אני: הלו
א.ע : (מדבר בטון מאיים ובלחישה)הלו!!! אתה גנב!!! עליתי עלייך!!! גנבת לנו ממיר!!!
אני : (תמוה לגמרי ובטוח שמדובר במתיחה) כן, נכון, והיום סילבסטר ואני סנטה קלאוס, מה עוד?
א.ע : סיבלסטר או לא, היום אני אראה לך מזה לגנוב מאיתנו!!! באיזה שעה אתה בבית???
אני : למה אתה שואל?
א.ע : אנחנו נגיע אלייך ונראה לך מזה!!!
אני : מה בדיוק תראו לי?
א.ע : אל תדאג אתה תראה, אתה גם תקבל ממני צו זימון לבית משפט!!!
אני : (משוכנע לחלוטין שאני מדבר עם בן אדם הזוי/שתוי) לך חפש ת'חברים שלך – ומנתק את השיחה.

כמה דקות לאחר השיחה ההזויה , עלתה בי לשנייה המחשבה שאולי זו לא מתיחה, כי השיחה התבצעה ממספר שנראה כמו המספר של הוט – 077-7074500
לאחר בדיקה קצרה התברר כי העניין אמיתי!!! הבחור חסם לי את האופציה לקבל שירות במוקד השירות ללא אישורו, והתכוון לחלוטין למה שהוא אמר – המערכת שלהם מצביע על כך שממיר שרשום על שמי משדר משום מה מבני עייש, כאשר אני תושב אשדוד.

מייד הבנתי את פשר המקרה – כשבועיים לפני שדרגתי את עצמי לחבילה מורחבת יותר, ובמסגרת השדרוג הוחלף אחד הממירים שבביתי בממיר מקליט. ככל הנראה הממיר הישן נשאר רשום עליי ועבר ללקוח חדש בבני עייש.

ערן אסרף, הנציג שאיים עליי הוזמן מיידית לבקר אצלי בבית על מנת לוודא שכל הממירים במקומם מונחים ומחוברים , תוך הדגשה שכל הביקור יוקלט ויוסרט על ידי על מנת לחשוף את המקרה, ותוך כדי הדגשה כי בכל מקרה תוגש נגדו תלונה במשטרה על איום והטרדה בטלפון.

תוך פחות מ 10 דקות נמסר לי כי הבעיה אותרה, אני אכן צודק, התקלה היא תקלה פנימית והיא טופלה.

לא קיבלתי לא התנצלות ולא הסבר רציונלי לתרחיש שנאלצתי להיות מעורב בו, ורק מפאת חוסר זמן לא ניגשתי באותו יום להגיש תלונה נגד הבחור.

אם זאת, אני כלקוח בחברה מרגיש את עצמי מושפל ונעלב מהיחס המכפיש, מכך שבכל שנייה יכול ליפול עליי אחד כמו ערן ולהאשים אותי בגניבה ומרמה. עליי להוסיף כי אם לא הייתי תקיף בנוגע לפשר התקלה , הסיפור לא היה מסתיים שם, ובטוח כי גם הייתי זוכה לביקור בית מאיים, וגם לתביעה משפטית.

ברצוני להעביר את הסיפור לכמה שיותר גורמים, ולחשוף אותו לציבור כמה שיותר רחב, על מנת להראות את אי הסדר הפנימי בחברת הוט, ולהראות את הקלות שבה אזרח שומר חוק יכול להפוך הודות להוט לפושע וגנב.
והנה מה שעניתי לו

תקשיב ותקשיב לי טוב!!!

1. מה שאתה מתאם פה זה פעילות שעלתה לרמת הפלילי והעוורייני
2. אם המשטרה ומשרד התקשורת יידעו על זה זה עלול לגרום לתגובת שרשרת שהוט לא חלמו עליה עד כדי כך שיכול להביא לפשיטת רגל של הוט ואנ לא מגזים
3. כמובן כל זאת אם יש לך שיחות מוקלטות וכו' של הערן הזה
4. אתה חייב להגיש תלונה במשטרה ולא היום אלה אתמול!!
5. אל תשב על זה בשקט אני לא ההיתי עושה זאת
6. אם ההיתי יכול ההיתי פוקד עליך לעשות זאת
7. ואנא ממך פרסם מקרה זה גם באתר הנפלא הבא ששם גם יש עורכי דין שייעצו לך מה לעשות :
http://www.warning.org.il/
פרסם זאת בפורום של הוט

לסיכום מה שהוט עשו פה זה פעולה שבחיים שלי ובחלומות הכי גרועים שלי לא חשבתי שזה יגיע עד לרמות האלו!!!

מעניין וראוי לתשומת לבי המלאה...
בקרוב Exclamation
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי » תלונות לקוחות ועובדי הוט Hot כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה