דף הבית
פורומים
חדשות
תוכן
עצומות
מדריכים
סקרים
וידאו
בלוגים
יומן
הורדות
דרושים
צור קשר
  ברוך הבא אורח, התחבר ו הצטרף עכשיו!  

תפריט ניווט מהיר

הצג הכל | סגור הכל

חיפוש

חיפוש מתקדם

סקר מהיר
האם לרשות הטבע והגנים מותר לאכוף נסיעה בחוף תוך שהם בעצמם נוסעים שם על פי חוק אכיפה

מותר להם
אסור להם
על כל דוח שירשמו גם לעצמם

תוצאות הסקר
ארכיון סקרים

הצבעות: 148
תגובות: 0

פרסום מערכת

פורום קהילה - אזהרה צרכנית :: צפייה בנושא - הודעה שנמצאה ברשת על פלא פון הנוכלים!
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות
חיפוש
חיפוש
רשימת חברים
רשימת חברים
קבוצות משתמשים
קבוצות משתמשים
כרטיס אישי
כרטיס אישי
התחבר
התחבר
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
עמוד ראשי » תלונות לקוחות פלא פון

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
הודעה שנמצאה ברשת על פלא פון הנוכלים!
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
משוב מערכת
מנהל האתר
מנהל האתר

הצטרף בתאריך: Oct 03, 2008

הודעהנשלח: ב' 02 09, 2009 7:23 am    כותרת הודעה: הודעה שנמצאה ברשת על פלא פון הנוכלים! תגובה עם ציטוט

שמעו סיפור שמצאתי באינטרנט ולא יכולתי שלא להביאו לאתר שלנו...
אני בהלם מוחלט! חברת פלא פון היא חברה עבריינית גזלנית והורסת אנשים
ואני אומר, הלוואי שהם יעלמו כבר! וזה תלוי רק בנו.

חובה להחרים את פלא פון!

קיצר הינה הסיפור המיוחד, תהנו ותשכילו!

הודעה | אני שונא את פלאפון!!!!!!!

ציטוט:
שלום לכולם!

אני לא מרבה להשתתף בחלק הזה של אתר fxp אבל היום חיפשתי מקום לפרוק בו את כל התיסכול שלי!!

לפני כשנה באה אלי חברה שהיא במקרה עובדת בחברת פלאפון ואמרה לי שהיא יכולה להציע לי דיל משתלם
ובנוסף פלאפון דור 3 במחיר מפתה. אני שלא כל כך מבין בפלאפונים ועד היום הורגלתי למכשירי Nokia הנחמדים של חברת סלקום
אמרתי ,במה כבר סמסונג ומוטורולה יכולים להיות יותר גרועים, היום בשנת 2007?? ולכן בלי לחשוב פעמיים החלטתי ללכת
לחברת פלאפון, ודרך אגב לעשות טובה לחברה (שיתוף אינטרסים).

מה שלא ידעתי באותו זמן הוא שאני הולך להתחתן עם השטן!!!!!

בחרתי במכשיר samsung 770 נראה cool ובמחיר משתלם (זיכוי כמעט מלא ) אז למה לא?

ירח הדבש עוד היה נחמד אבל אחר כך הכל התחיל להתחרבן , השטן התחיל להוציא קרניים ולעשות בעיות
הפלאפון לא נדלק לאחר שנגמרה הבטריה והוטענה מחדש, אלא אם כן מחליפים בטריה ומחזירים את הקודמת, לא ברור!
אבל אמרתי נו מילא הבטריה כמעט ולא נגמרת אני תמיד מטעין באוטו, אבל אז גם התקשורת ביני לבין הפלאפון החלה להתערער
בשליחת sms או חיפוש מספר בספר הטלפונים הכל קופץ מתחלף לאנגלית, ועוד כמה בעיות מעצבנות מעין אלו או איך שקראו להם בפלאפון "באגים" חבל שלא הזמינו מדביר לכל החברה!!

אמרתי לא נורא נלך ליועץ הנישואין, התקשרנו לנציגי השירות של חברת פלאפון הם היו בהחלט אדיבים כשהסברתי את הבעיות הם אמרו שלגבי ה"באגים" צריך לחכות עד השמדביר יגיע מחו"ל ("אנחנו מודעים לבעיות בעוד כמה שבועות יצא עדכון גירסה אל תדאג")
ולגבי הכיבוי של המכשיר אמרו לי לבוא למרכז השירות, אבל החלטתי לוותר לזוגתי ואמרתי שאנו נתגבר על זה ביחד.

המשכנו כהרגלנו באורח החיים בהמתנה דרוכה למדביר ואת המריבות השארנו בצד לבנתיים, ואז ביום בהיר אני פוגש חבר באמצע שאנחנו מדברים מצלצל לו הפלאפון (הוא התחתן עם nokia, דווקא כלה חמודה מצא!) ..."יש'ך הודעה כפרה, יש'ך הודעה כפרה..."
אחרי שהוא גומר אני אומר לו בונה' הכלה שלך שרה יפה, "רוצה שגם שלך תשיר ככה?"הוא שואל בתמימות "בטח" אני עונה לו,
"איך עושים את זה?" "תפעיל תבלוטו'ס" בסדר אני מפעיל, מזהה את המכשיר שלו, אבל לא! זוגתי קיבלה כריזה היא לא מוכנה לקבל מתנות מהחברים ה-"ארסים" שלי (המכשיר לא מקבל ומעביר קבצים בבלוטו'ס) החבר שלי וזוגתו פגועים וכועסים ברחו מהמקום!

וכאן אני שהתחלתי להבין שעל הכלה הזאת אני הולך לקבל "גן עדן סלולרי" החלטתי שנמאס לי אני רוצה להתגרש נשבר לי
"זה לא אני, זה את! מה לעשות?!" התקשרתי ליועצים הנחמדים שהסבירו לי שהכלה שלי קצת נכה ואי אפשר להעביר קבצים
אבל המדביר הגיע אז כדאי לי לבוא ולעשות טיפול (=עדכון גירסה) נרגעתי קצת, והסכמתי לבוא למרכז השירות
קצת באיחור וקרוב לשעת הסגירה ולכן נאלצתי להמתין עד שיעדכנו את המכשיר ובדרך יתקנו את ענין הכיבוי כנשגמרת הסוללה.

ביקשתי ללכת כי אני מאחר ולחזור לאחר זמן ההמתנה, הם לא הסכימו מכיון שהם סוגרים ואני לא יוכל להיכנס, אז ביקשתי יפה פלאפון חלופי עד מחר ואז אני יבוא לקחת את זוגתי מהניתוח, הם לא הסכימו מכיוון שאני יכול להישאר, מתוסכל אני עוזב את המרכז מכיוון שאני כבר לא יכול להמתין,
באותו לילה ישנתי לבד.

למחרת חזרתי למרכז השירות כדי לקחת את זוגתי מקווה לטוב, המכשיר הוחזר באדיבות אפילו לקחתי קפה המחברה(חינם!) אני מדליק ת'פלאפון הוא מחייך אלי מאוזן לאוזן ואני אליו וכך המשיכו חיי.

בהמשך היום ניסיתי לכתוב הודעה ושוב אותם באגים אמנם בתדירות נמוכה יותר אבל אין מה לעשות קרציות הם קרציות!
כך נמשכה לה שנה שאני בחברת פלאפון מלא טירטורים ועצבים, עד שיום אחד חודש לאחר הניתוח החלטתי שאני מבטל את הנישואין אני לא מסוגל יותר התקשרתי לחברה ובקשתי להתנתק, כמובן שהפנו אותי למחלקת קישרי לקוחות, הם שאלו "מדוע?" "נישבר לי מהפלאפון!" זעקתי "לא מסוגל יותר, השטן כל הזמן דוקר אותי בקרניו!", המוקדנית האדיבה שאלה אם אני רוצה לשדרג את המכשיר לאחד מתקדם יותר בליבי היה ספק, אבל לאחר לא מעט שיכנועים נפלתי ברשת שאלתי מה אני צריך לעשות?
והיא ענתה שאני צריך להתחתן שלוש שנים להוסיף תשלום ולשלם גם על הישן! "מוהההההההההההה� �ההההה????????" צרחתי "אבל הבאתם לי מכשיר דפוק!" "אני מצטערת אדוני" היא ענתה בנימוס מעצבן, "טוב לא מעניין אותי אני עובר לחברה אחרת, מה עושים?" "חבל לך אדוני זה כרוך בקנס עבור ההתחייבות ותשלום המכשיר עד סופו" "כמה זה עולה לי?" "רק רגע...... 3000 ש"ח"

"לשלושת המכשירם שבבעולתי נכון?!" ספק שאלתי ספק קבעתי, "לא, לא, לכל אחד מהם, אה שניה רק רגע.... לשלישי זה יוצא קצת יותר מ4000 שקלים" "תגידו התחרפנתם? 10000 שקל קנס מה אני, אנס? רוצח? אולי גם תכניסו אותי לכלא!!!!!!"

"אני מצטערת אדוני! " עצבני בטרוף על חוסר הצדק, הדיקטטורה המטורפת שמחוללת חברת פלאפון אני פונה אלייכם גולשים יקירם
אני במצוקה סלולרית ואני מתכוון לאבד את הפלאפון שלי לדעת! לקרוע אותו ! אנא מיכם עיזרו לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

אני שונא את חברת פלאפון!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

האומנם? רוצים פלא פון...

תגובה מאחד הגולשים שם:
ציטוט:
וואווו מה אתה ארכאולוג?? איזה חפירה חחח.
למרות זאת קראתי הכל כי הכתיבה שלך מאוד מעניינת ויפה.

שנייה אחד תן לי לעקל את זה.... מזה 10000 שקל קנס?????????????????
מזה?? מה קנית מכשירים מזהב??
אני ידעתי שזאת חברה חרא אבל לא ידעתי שהיא עד כדי כך חרא.
בכל מקרה תתחיל לאיים עליהם על בית משפט.
ואגב הם דור 2.5 לא 3!
ואני משתתף בצערך!

עוד תגובה מעניינת מאחד הגולשים שם:
ציטוט:
קודם כל כל הקטע של הדימויים שלך על הכלה, הנישואין, יואץ נישואין וכדומה ממש מעצבנים, זה אולי קצת מצחיק בהתחלה אבל אחרי חפירה כזאת זה מאוד מעצבן לקרוא ככה.
עכשיו זה ידוע שלחברת פלאפון יש מכשירים מעפנים, ההצעה שלי היא שבשום פנים ואופן אל תבטל את העסקה שלך איתם ותשלם להם את הקנס הלא הגיוני הזה, עדיף לך להישאר עם הפלאפונים האלו ולסיים לשלם עליהם, וגם תשתמש בהם, יצא לך הרבה יותר משתלם, על תתן לפלאפון להרוויח ככה על חשבונך כל כך הרבה כסף מהקנס ועוד אחרי כל הבעיות שהיו לך איתם.
בכל אופן אני מציע לך בנוסף למכשירים שיש לך של פלאפון תקנה מכשיר אחר מחברה אחרת, לא כל כך משנה אם אורנג' או סלקום כי שתיהם חברות טובות עם מכשירים מתקדמים ותקנה לך פלאפון טוב של נוקיה (על תקנה יותר סמסונג או מכשירים כאלו מיצרניות גרועות) או אפילו סוני אריקסון גם טוב, לפני שאתה קונה תברר על הפלאפון את כל הפרטים, תבדוק אם הוא אכן מתאים לך, תשאל כאן בפורום על המכשיר ותראה מה הביקורות ובסוף תקנה לך משהו שתבחר.
בכל אופן אם תקנה פלאפון מאורנג' או סלקום עדיין על תבטל את העסקה, עדיף שיהיו לך שתי פלאפונים, אחד הסמסונג ואחד החדש שתקנה ואז כשתיגמר לך ההתחייבות בפלאפון תהיה חופשי מהם חח.
דרך אגב עכשיו יש חוק חדש של ההתחייבות שהיא תהיה רק 18 חודשים במקום 36, אני כמעט בטוח שהוא יצא כבר אבל תבר בכל מקרה.

מקור> http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=1493208
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש
danid16
משתמש חדש
משתמש חדש

הצטרף בתאריך: 23/05/2012

הודעהנשלח: ד' 05 23, 2012 10:01 am    כותרת הודעה: לא יאמן תגובה עם ציטוט

בוא'נה פלאפון האלה לא נורמלים

טבעות אירוסין זהב צהוב
טבעות נישואין מעוצבות
טבעות יהלומים מעוצבות
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי » תלונות לקוחות פלא פון כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה