דף הבית
פורומים
חדשות
תוכן
עצומות
מדריכים
סקרים
וידאו
בלוגים
יומן
הורדות
דרושים
צור קשר
  ברוך הבא אורח, התחבר ו הצטרף עכשיו!  

תפריט ניווט מהיר

הצג הכל | סגור הכל

חיפוש

חיפוש מתקדם

סקר מהיר
האם לרשות הטבע והגנים מותר לאכוף נסיעה בחוף תוך שהם בעצמם נוסעים שם על פי חוק אכיפה

מותר להם
אסור להם
על כל דוח שירשמו גם לעצמם

תוצאות הסקר
ארכיון סקרים

הצבעות: 148
תגובות: 0

פרסום מערכת

חתום בעצומה נגד הוט על המחדלים שלהם...

פורום קהילה - אזהרה צרכנית :: צפייה בנושא - שיא חדש- לא תאמינו למה הוט סירבה לתת לי שירות טכני היום
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות
חיפוש
חיפוש
רשימת חברים
רשימת חברים
קבוצות משתמשים
קבוצות משתמשים
כרטיס אישי
כרטיס אישי
התחבר
התחבר
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
עמוד ראשי » תלונות לקוחות ועובדי הוט Hot

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
שיא חדש- לא תאמינו למה הוט סירבה לתת לי שירות טכני היום
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
nunii
משתמש חדש
משתמש חדש

הצטרף בתאריך: 02/07/2013

הודעהנשלח: ג' 07 02, 2013 5:45 pm    כותרת הודעה: שיא חדש- לא תאמינו למה הוט סירבה לתת לי שירות טכני היום תגובה עם ציטוט

אני עזבתי את הוט לפני שנים, פעמיים, בגלל טראומות שנגרמו לי מהם.

ההורים שלי מנויים אליהם והיום ניסיתי לעזור להם בגלל תקלה טכנית עם השלטים החדשים של הוט. התקשרתי לשירות לקוחות וחיכיתי 40 (!) דקות למענה.
שם ענה לי "תאמר מצוות אחלם" שהוא מסרב לטפל בי בגלל שאני לקוח עסקי. הסברתי לו שלפני שנתיים וחצי היה להורים שלי גם מנוי עסקי וגם פרטי והם ביקשו שיבטלו את העסקי. במקום זה ביטלו להם את הפרטי, וכבר שנתיים וחצי יש בלבולים עם המוקד שמסרב לתקן את הטעות שלהם במחשב.
במשך חצי שעה תאמר הנכבד העדיף להתווכח ולסרב להסביר איך לעזאזל אני מפעיל את השלט! פאקינג רק להסביר איך להפעיל שלט מחורבן! וזה בגלל שכתוב לו שהמנוי הזה עסקי והוא מוכן לעזור רק למנויים פרטיים.

התקשרתי למוקד העסקי ושם חיכיתי מחדש למענה. ענתה לי "מור מצוות בלה" וגם היא סירבה להסביר לי מה לעשות עם השלט!
נחשו מה היה ההסבר שלה?
"בגלל שרשום לי שהמנוי הזה פרטי ואני מוכנה לעזור רק ללקוחות עסקיים" !!!!!!!!!!!

ההורים שלי החליטו להתנתק. בואו נחזיק להם אצבעות כי להתנתק מהחברה הזה כמעט לא אפשרי. חויתי את הסיוט הזה פעמיים.
אסור להיות לקוח של החברה הזו. אין גבול לחוצפה ולפשעים שלהם.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
משוב מערכת
מנהל האתר
מנהל האתר

הצטרף בתאריך: Oct 03, 2008

הודעהנשלח: שבת 07 13, 2013 10:30 pm    כותרת הודעה: Re: שיא חדש- לא תאמינו למה הוט סירבה לתת לי שירות טכני היום תגובה עם ציטוט

nunii כתב:
אני עזבתי את הוט לפני שנים, פעמיים, בגלל טראומות שנגרמו לי מהם.

ההורים שלי מנויים אליהם והיום ניסיתי לעזור להם בגלל תקלה טכנית עם השלטים החדשים של הוט. התקשרתי לשירות לקוחות וחיכיתי 40 (!) דקות למענה.
שם ענה לי "תאמר מצוות אחלם" שהוא מסרב לטפל בי בגלל שאני לקוח עסקי. הסברתי לו שלפני שנתיים וחצי היה להורים שלי גם מנוי עסקי וגם פרטי והם ביקשו שיבטלו את העסקי. במקום זה ביטלו להם את הפרטי, וכבר שנתיים וחצי יש בלבולים עם המוקד שמסרב לתקן את הטעות שלהם במחשב.
במשך חצי שעה תאמר הנכבד העדיף להתווכח ולסרב להסביר איך לעזאזל אני מפעיל את השלט! פאקינג רק להסביר איך להפעיל שלט מחורבן! וזה בגלל שכתוב לו שהמנוי הזה עסקי והוא מוכן לעזור רק למנויים פרטיים.

התקשרתי למוקד העסקי ושם חיכיתי מחדש למענה. ענתה לי "מור מצוות בלה" וגם היא סירבה להסביר לי מה לעשות עם השלט!
נחשו מה היה ההסבר שלה?
"בגלל שרשום לי שהמנוי הזה פרטי ואני מוכנה לעזור רק ללקוחות עסקיים" !!!!!!!!!!!

ההורים שלי החליטו להתנתק. בואו נחזיק להם אצבעות כי להתנתק מהחברה הזה כמעט לא אפשרי. חויתי את הסיוט הזה פעמיים.
אסור להיות לקוח של החברה הזו. אין גבול לחוצפה ולפשעים שלהם.

תופעה ידועה
כנ"ל, כאשר ביקשתי להעתיק תשתית הוט מבנדל שיצרה עבורנו חב' פרטנר אורג' הם משכו ימים שבועות עד כ- חודש פלוס ועשו הכל כדי לא לתת שירות.
הוט ידועה שמנהלת מעין רישום (כ-פלילי, פנימי שלהם) נגד לקוחות מסויימים אשר סומנ לצמיתות ואנו חלק מהסיוט...
עד היום כשנה + אנו ללא תשתית של הוט!

זהו, פשוט מתנתקים ועוברים לאלטרנטיבה טובה יותר.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי » תלונות לקוחות ועובדי הוט Hot כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה