דף הבית
פורומים
חדשות
תוכן
עצומות
מדריכים
סקרים
וידאו
בלוגים
יומן
הורדות
דרושים
צור קשר
  ברוך הבא אורח, התחבר ו הצטרף עכשיו!  

תפריט ניווט מהיר

הצג הכל | סגור הכל

חיפוש

חיפוש מתקדם

סקר מהיר
האם לרשות הטבע והגנים מותר לאכוף נסיעה בחוף תוך שהם בעצמם נוסעים שם על פי חוק אכיפה

מותר להם
אסור להם
על כל דוח שירשמו גם לעצמם

תוצאות הסקר
ארכיון סקרים

הצבעות: 148
תגובות: 0

פרסום מערכת

פורום קהילה - אזהרה צרכנית :: צפייה בנושא - האתר "אני שונא את הוט" שייך להוט.
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות
חיפוש
חיפוש
רשימת חברים
רשימת חברים
קבוצות משתמשים
קבוצות משתמשים
כרטיס אישי
כרטיס אישי
התחבר
התחבר
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
עמוד ראשי » תלונות לקוחות ועובדי הוט Hot

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
האתר "אני שונא את הוט" שייך להוט. עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ששי
יקיר הקהילה
יקיר הקהילה

הצטרף בתאריך: 29/01/2009

הודעהנשלח: א' 04 05, 2009 10:31 pm    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יאיר כתב:
ששי שלום

ראשית לא האשמתי אותך בכלום ואתה בחזקת נקי וישר לחלוטין.
יותר מכך, אני מברך על פועלך למען הקהילה השבירה והפגוע במילה ואין לה בית למחות בו!
כמובן מלבד האתר של דניאל וזה שקם למטרה הנעלה!

כפי שציינתי ואני חוזר, לא משנה ואו לא מעניין אותי מי הוא בכלל הדניאל הזה!
מבחינתי הוא ירה לקהילה ברגליים ולעצמו בראש!
אני לא מחכה לו ולא מחפש אותו ואין מחשבתי מופנת אליו כלל וכלל.
מבחינתי הוא בגד בעקרונות של הקהילה ולכן הוא מבחינתי בחזקת תומך בהוט ומוליך שולל את הקהילה הפגוע.
זהו... זה דניאל מהאתר "אני שונא את הוט"...
זמנו עבר.

יש לו אתר שיגן עליו וישמור אותו והכי חשוב שיפקח עליו.
ושיהיו לו חיים טובים בחלקתו!

לעניינך ששי, דעתי לא השתנת עליך ומבחינתי הינך מוזמן לענות לקהילה שמגיע לאתר של דניאל (הוט) בתשובה פה בפורום לשאלתם\תלונתם שם עם ציטוט דברם...

שיהיה לנו כל טוב ולקהילה בכלל.

כן אני די מסכים איתך בנושא הנ"ל אך דע זאת:

לאנשים יש בית וזה פה באתר אזהרה צרכנית אתר שמנוהל וממוגן באמצעותכם וכל הכבוד לכם!!

דבר שני לא אוכל להגיב יותר באתר של דניאל וזאת משום שכבר כמעט 4 ימים ואף אחד לא מוריד את התמונות סקס שיש שם שזה רק מוכיח יותר ויותר מה קורה באתר שאין בו מנהל קבוע הבודק מידי פעם שהכל בסדר!! ולכן עד שלא יהיה שם סדר לא אוכל להגיב שם וזאת משום הסיבה שזה לא יועיל כי בכל מקרה אף אחד לא יוכל לראות את ההודעה שלי או של אחרים כי ישם שם אדם ההורס את האתר ומפיץ וירוסים ותמונות סקס
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
משוב מערכת
מנהל האתר
מנהל האתר

הצטרף בתאריך: Oct 03, 2008

הודעהנשלח: א' 04 05, 2009 10:44 pm    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ששי כתב:
יאיר כתב:
ששי שלום

יותר מכך, אני מברך על פועלך למען הקהילה השבירה והפגוע במילה ואין לה בית למחות בו!

מבחינתי הוא בגד בעקרונות של הקהילה ולכן הוא מבחינתי בחזקת תומך בהוט ומוליך שולל את הקהילה הפגוע.
זמנו עבר.

לעניינך ששי, דעתי לא השתנת עליך ומבחינתי הינך מוזמן לענות לקהילה שמגיע לאתר של דניאל (הוט) בתשובה פה בפורום לשאלתם\תלונתם שם עם ציטוט דברם...

לאנשים יש בית וזה פה באתר אזהרה צרכנית אתר שמנוהל וממוגן באמצעותכם וכל הכבוד לכם!!

דבר שני לא אוכל להגיב יותר באתר של דניאל וזאת משום שכבר כמעט 4 ימים ואף אחד לא מוריד את התמונות סקס שיש שם שזה רק מוכיח יותר ויותר מה קורה באתר שאין בו מנהל קבוע הבודק מידי פעם שהכל בסדר!! ולכן עד שלא יהיה שם סדר לא אוכל להגיב שם וזאת משום הסיבה שזה לא יועיל כי בכל מקרה אף אחד לא יוכל לראות את ההודעה שלי או של אחרים כי ישם שם אדם ההורס את האתר ומפיץ וירוסים ותמונות סקס

כן בהחלט - האתר הזה "אזהרה צרכנית" הינו בית לכולנו!
זה האתר שייתן לנו את הכוח שלנו מול העושק הגזל וחמדנותם של חברות גורפות לקוח...

ממש הרגע ביקרתי באתר של דניאל ואני ממש הזדעזעתי...
האתר אני שונא את הוט הפך לאתר סקס...
זו בושה לדניאל למחוק מלחמה שלימה...
ולהשאיר את התועבה הזו באתרו!
זו התוצאה שהוא יצר שם.

אני חייב לומר לך תעשה מצווה לקהילה - תפנה משם את האנשים לפה...
למען בטחונם והצלחתם.

בקרוב אני אפרסם את האתר בגוגל לשורות הראשונות
לשם כך אני מגייס תקציב !

ושיהיה לכולנו בהצלחה Wink
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש
ששי
יקיר הקהילה
יקיר הקהילה

הודעהנשלח: א' 04 05, 2009 11:52 pm    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יאיר כתב:
ששי כתב:
יאיר כתב:
ששי שלום

זמנו עבר.

כן בהחלט - האתר הזה "אזהרה צרכנית" הינו בית לכולנו!
זה האתר שייתן לנו את הכוח שלנו מול העושק הגזל וחמדנותם של חברות גורפות לקוח...

ממש הרגע ביקרתי באתר של דניאל ואני ממש הזדעזעתי...
האתר אני שונא את הוט הפך לאתר סקס...
זו בושה לדניאל למחוק מלחמה שלימה...
ולהשאיר את התועבה הזו באתרו!
זו התוצאה שהוא יצר שם.

אני חייב לומר לך תעשה מצווה לקהילה - תפנה משם את האנשים לפה...
למען בטחונם והצלחתם.

בקרוב אני אפרסם את האתר בגוגל לשורות הראשונות
לשם כך אני מגייס תקציב !

ושיהיה לכולנו בהצלחה Wink

אני חושב שדניאל עושה זאת במקומי בכך שהוא לא מראה נוכחות שם לאנשים לא תהיה הרבה גם ככה ברירה והם יעברו לפה למרות שרובם כבר פה עוד ממזמן

אם כי אני עדיין מחכה שדניאל יתעשת ויעשה את המוטל עליו
חזור למעלה
HOTקשרילקוחות
נציג הוט

הצטרף בתאריך: 13/04/2009

הודעהנשלח: ב' 04 13, 2009 9:53 pm    כותרת הודעה: בהמשך לרשומה בנוגע ל HOT חשוב לי להבהיר כמה דברים תגובה עם ציטוט

חברים שלום,
האתר "אני שונא את הוט" אינו שייך בשום דרך לחברת הוט וכמובן שלא היינו מעורבים בו מעולם.
בעיית השירות בהוט מטופלת ברמות הגבוהות ביותר ובקרוב השינוי יורגש בקרב כל לקוחותינו
באופן כזה שאתר כמו "אני שונא את הוט" לא יהיה רלוונטי כלל.
הוט עושה בחודשים האחרונים מאמצים לספק שירות גם ברשת האינטרנט לתלונות ובעיות, תחת שם המשתמש הוט שירות לקוחות אונליין.
מאחורי שירות זה עומדת סיגל סביר מנהלת פניות הציבור בהוט וצוות מיומן מתוך החברה אשר עומד לשירותכם.

חג שמח
הוט שירות לקוחות אונליין
חזור למעלה
HOTקשרילקוחות
נציג הוט

הצטרף בתאריך: 13/04/2009

הודעהנשלח: ב' 04 13, 2009 10:02 pm    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חברים שלום,
האתר "אני שונא את הוט" אינו שייך בשום דרך לחברת הוט וכמובן שלא היינו מעורבים בו מעולם.
בעיית השירות בהוט מטופלת ברמות הגבוהות ביותר ובקרוב השינוי יורגש בקרב כל לקוחותינו
הוט עושה בחודשים האחרונים מאמצים לספק שירות גם ברשת האינטרנט לתלונות ובעיות, תחת שם המשתמש הוט שירות לקוחות אונליין.
מאחורי שירות זה עומדת סיגל סביר מנהלת פניות הציבור בהוט וצוות מיומן מתוך החברה אשר עומד לשירותכם.

חג שמח
HOT קשרי לקוחות
חזור למעלה
ששי
יקיר הקהילה
יקיר הקהילה

הודעהנשלח: ג' 04 14, 2009 3:18 am    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

HOTקשרילקוחות כתב:
חברים שלום,

חג שמח
HOT קשרי לקוחות

בקשר להערה הראשונה שהאתר לא שייך להוט אני מסכים

בקשר להערה השנייה אני לצערי לא מאמין לך בכלל כבר אמרתם הרבה מאוד פעמים שאתם משפרים את השירות והכל יהיה בסדר בעוד שבמציאות קורה בדיוק להיפך

ויותר מזה לא רק שאתם מחריפים את ההתנהגות שלכם אתם אף מתנהגים כמו מאפייה ודוגמא לכך הינה שאתם דופקים לאנשים בדלת בטענה שכביכול הם מחוברים פיראטית ומאיימים עליהם דאם הם לא יתחברו אליכם אתם תתבעו אותם כלומר אתם משחקים על הפחד שלהם!!!

כל הנ"ל מראה בדיוק להפך ממה שאת מבטיחה עכשיו וממה שהבטחתם בעבר ולגבי ההוכחות לשרות הגרוע שלכם תוכלי לראות מהדברים הבאים:

1. גבי גזית בתוכניתו ברדיו 103.FM מתלונן ואף מתבטא במילים כלפיכם שנמאס לו ממכם את יכולה להרשם באתר של הרדיו ולשמוע קטעים משם שגבי גזית מנסה לעזור ללקוחות שנפגעו ממכם

2. לכי ללינק הבא יש שם כתבה של גלובס אשר אומרת שאתם איבדתם ברבעון האחרון של 2008 כלומר ב-3 חודשים של השנה האחרונה 2008 כ-8000 לקוחות כלומר יותר מ-2000 לקוחות בחודש וכל זאת בגלל השירות
http://www.warning.org.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=117

ולכן לאור כל זאת אינני מאמין לך בכלל!!! אנא עשו ושפרו את השירות אנו רוצים לראות זאת במעשים ולא בדיבורים!!! ועד שאנו לא נראה שיפור אנו נמשיך להילחם בכם (כמובן במסגרת החוקית והמשפטית) עד אשר תשפרו את השירות או שתפשטו את הרגל ראו הוזהרתם!!!
חזור למעלה
משוב מערכת
מנהל האתר
מנהל האתר

הודעהנשלח: ג' 04 14, 2009 4:36 am    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ששי כתב:
HOTקשרילקוחות כתב:
חברים שלום,

חג שמח
HOT קשרי לקוחות

בקשר להערה הראשונה שהאתר לא שייך להוט אני מסכים

בקשר להערה השנייה אני לצערי לא מאמין לך בכלל כבר אמרתם הרבה מאוד פעמים שאתם משפרים את השירות והכל יהיה בסדר בעוד שבמציאות קורה בדיוק להיפך

ויותר מזה לא רק שאתם מחריפים את ההתנהגות שלכם אתם אף מתנהגים כמו מאפייה ודוגמא לכך הינה שאתם דופקים לאנשים בדלת בטענה שכביכול הם מחוברים פיראטית ומאיימים עליהם דאם הם לא יתחברו אליכם אתם תתבעו אותם כלומר אתם משחקים על הפחד שלהם!!!

כל הנ"ל מראה בדיוק להפך ממה שאת מבטיחה עכשיו וממה שהבטחתם בעבר ולגבי ההוכחות לשרות הגרוע שלכם תוכלי לראות מהדברים הבאים:

1. גבי גזית בתוכניתו ברדיו 103.FM מתלונן ואף מתבטא במילים כלפיכם שנמאס לו ממכם את יכולה להרשם באתר של הרדיו ולשמוע קטעים משם שגבי גזית מנסה לעזור ללקוחות שנפגעו ממכם

2. לכי ללינק הבא יש שם כתבה של גלובס אשר אומרת שאתם איבדתם ברבעון האחרון של 2008 כלומר ב-3 חודשים של השנה האחרונה 2008 כ-8000 לקוחות כלומר יותר מ-2000 לקוחות בחודש וכל זאת בגלל השירות
http://www.warning.org.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=117

ולכן לאור כל זאת אינני מאמין לך בכלל!!! אנא עשו ושפרו את השירות אנו רוצים לראות זאת במעשים ולא בדיבורים!!! ועד שאנו לא נראה שיפור אנו נמשיך להילחם בכם (כמובן במסגרת החוקית והמשפטית) עד אשר תשפרו את השירות או שתפשטו את הרגל ראו הוזהרתם!!!

חג שמח לכם ואני מרגיש ממש טוב לגבי התשובה של מר ששי...
יישר כוח אמת וצדק יתקיימו בסופו של דבר!

לגבי דברי מר\ת HOTקשרילקוחות ...
זה עניין אחר ואני מברך על פנייתך ותגובתך באתר "אזהרה צרכנית"....
ובכן יש בפנייתך סיבה צודקת לדאגה וזו הסיבה להופעתך \ הוט אצלנו באתר בנוסך כתבייך.
בכל מקרה אני מברך על היוזמה והיא ברוכה ואמן שתישא פרי למען כל הלקוחות בישראל!

היופי בדבר מצד שני שלא בניגוד לדברי מר ששי,
נראה שיש סיכוי ליימות משיח בדורנו דווקה מחברת הוט שהשכילו להירשם באתר ולדבר על מהלך חיובי שעתיד להתחולל בחברת HOT...
האומנם?! הלוואי שכן.
מכל מקום בהמשך להודעתך מר\ת HOTקשרילקוחות :
האם תועילי בטובך לענות על מספר שאלות שנשאלות פה והן,
1. טענותיו של מר ששי...
2. מתי ימות המשיח בנוסך הוט עתיד להתקיים?
3. מה עלה בגורך גיוס כל 500 נותני שירות הלקוחות של הוט? האם הם כבר בפעילות...
4. מדוע ניתקתם את קו הטלפון 077-4995650 כשלא היה כלל חוב והחשבונית טרם נסגרה?
5. תמונה מצורפת... התקשרתם אלי ומה עשיתם כדי להחזיר את הקו שלא היה עליו חוב! והחשבונית טרם נסגרה.
הנ"ל טרם פורסם מטעמים אישיים וגם זה עתיד לעלות לאוויר כמובן ובקרוב...

6. מדוע טענתם שהאישה מחוברת פירטית וחייבתם אותה להתחייב לשנה ותשכחו הכל? מסמך מצוי בידי ועליו רשומים מספרי תמונות שצולמו בביתה...
הנ"ל בניגוד לחוק וזו עבירה פלילית!
http://www.warning.org.il/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=9

השאלות הנ"ל מוצגות גם מטעמי סגירת פערים והוכחה שיש להוט עניין ביישור הדורים עם לקוחותיו מן העבר ואלה שעתידים כמובן...
אנא יחסו לשאלות אלה את כל כובד המחשבה כיוון שזו תהיינה פריצת דרך לסלילת דרך חלקה ונעימה!

ד.נ. חשוב...
לעניין האתר "אני שונא את הוט" עדיין אין ראייה חד משמעית שאכן אין להוט יד בדבר....
כל הודעותי שם נמחקו ואני אישית נחסמתי מהאתר "אני שונא את הוט"...
אז מדוע ולמי הרצון למעשה שכזה...
דניאל מנהל האתר "אני שונא את הוט" אם אמת או לכאורה? למרות פניותיי אליו טרם חזר אלי.

לידיעתכם.

בברכה וחג שמח וכשר, יאיר
חזור למעלה
ששי
יקיר הקהילה
יקיר הקהילה

הודעהנשלח: ג' 04 14, 2009 3:57 pm    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כל מה שיאיר אומר אמת ויציב אשמח גם אני ואני מניח שכל אחד אחר לשמוע תשובות לעיניין

לגבי דניאל הוא עדיין לא הגיב למרות פניותי ופניות של יאיר אליו וחבל שכך הוא מתנהג!!

נ.ב.
ישר כח על היוזמה שלך אני מקווה שמה שהבטחת אכן יתקיים אם כי משום מה (ואני אומר זאת בצער רב) לא נראה לי שיתקיים
חזור למעלה
משוב מערכת
מנהל האתר
מנהל האתר

הודעהנשלח: שבת 04 18, 2009 6:06 pm    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ששי כתב:
כל מה שיאיר אומר אמת ויציב אשמח גם אני ואני מניח שכל אחד אחר לשמוע תשובות לעיניין

לגבי דניאל הוא עדיין לא הגיב למרות פניותי ופניות של יאיר אליו וחבל שכך הוא מתנהג!!

נ.ב.
ישר כח על היוזמה שלך אני מקווה שמה שהבטחת אכן יתקיים אם כי משום מה (ואני אומר זאת בצער רב) לא נראה לי שיתקיים

שלום ששי
הייתי רוצה לראות אם באמת בהוט מטפלים בפניות כפי שהציבור מצפה...
את זה נראה אם תגיע תגובה לרשומותיי על ידי נציגת הוט ומה נוסח הכתיבה וכמובן הנסתרות ברשומותיה!
זה יכול להיות הקרש קפיצה של הוט להתעלות על עצמם או פשוט הנפילה הסופית שלהם!

זמן וסבלנות זה כוח! Wink
חזור למעלה
ששי
יקיר הקהילה
יקיר הקהילה

הודעהנשלח: א' 04 19, 2009 2:30 am    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יאיר כתב:
ששי כתב:

נ.ב.

שלום ששי
הייתי רוצה לראות אם באמת בהוט מטפלים בפניות כפי שהציבור מצפה...
את זה נראה אם תגיע תגובה לרשומותיי על ידי נציגת הוט ומה נוסח הכתיבה וכמובן הנסתרות ברשומותיה!
זה יכול להיות הקרש קפיצה של הוט להתעלות על עצמם או פשוט הנפילה הסופית שלהם!

זמן וסבלנות זה כוח! Wink

מה שנכון נכון!!! Very Happy Smile Wink
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי » תלונות לקוחות ועובדי הוט Hot כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
עמוד 3 מתוך 5

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה