דף הבית
פורומים
חדשות
תוכן
עצומות
מדריכים
סקרים
וידאו
בלוגים
יומן
הורדות
דרושים
צור קשר
  ברוך הבא אורח, התחבר ו הצטרף עכשיו!  

תפריט ניווט מהיר

הצג הכל | סגור הכל

חיפוש

חיפוש מתקדם

סקר מהיר
האם לרשות הטבע והגנים מותר לאכוף נסיעה בחוף תוך שהם בעצמם נוסעים שם על פי חוק אכיפה

מותר להם
אסור להם
על כל דוח שירשמו גם לעצמם

תוצאות הסקר
ארכיון סקרים

הצבעות: 148
תגובות: 0

פרסום מערכת

פורום קהילה - אזהרה צרכנית :: צפייה בנושא - פנייה שהגיע במייל נגד חברת פלא פון
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות
חיפוש
חיפוש
רשימת חברים
רשימת חברים
קבוצות משתמשים
קבוצות משתמשים
כרטיס אישי
כרטיס אישי
התחבר
התחבר
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
עמוד ראשי » תלונות לקוחות פלא פון

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
פנייה שהגיע במייל נגד חברת פלא פון
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
משוב מערכת
מנהל האתר
מנהל האתר

הצטרף בתאריך: Oct 03, 2008

הודעהנשלח: ה' 06 10, 2010 4:38 pm    כותרת הודעה: פנייה שהגיע במייל נגד חברת פלא פון תגובה עם ציטוט

פנייה שהגיע במייל נגד חברת פלא פון

ובכן חברת פלא פון ידוע בחוסר מהימנות לקהל לקוחותיה!
מכאן ניתן ללמוד כמה עושק וחזקה בלעדית חברת פלא פון יוצרת כדי להחזיק בלקוחות
בין אם בחיובים חודשיים דרכם ואם הלקוח בחר לעבור לחברה אחרת אזי ש...
חב' פלא פון אוטומטית מעבירים הלקוח לגבייה ע"י עו"ד שישא פרי יצירם מראש עבורם.
לצערנו, שיטה זו מנוצלת ע"י חברות נוספות בישראל!

לידיעה:
אומנם שיטה זו הינה טובה לנוכלים רמאים עושקים וגנבים...
וראו פלא (פון) חברת פלא פון מאמצת אמצה שיטה זו לאלתר וציבור לקוחותיה ישלם מכיסם נפשם ופי ילדיהם!

מסקנה: אסור להתחייב לשום חברה...

הנה הסיפור כפי שנתקבל במייל הבוקר!
ציטוט:
שלום שמי ג. ח. ואני פונה אליכם לאחר אינספור פניות לחברת פלאפון בניסיון להסדיר את העניין

לפניי כשנה וחצי בחרתי לעזוב את חברת פלאפון תקשורת ופניתי אליהם בבקשה להסדיר את התשלומים אשר נותרו לי בעבור המכשיר אשר רכשתי מהם.

בחברה קיבלו את התשלום במלואו וסירבו לנתק את הקו עד סיום ההתחייבות לקו והוא נותר פתוח לשיחות נכנסות בלבד דבר שעליו אין כל חיוב (על פי דבריי הנציג עמו שוחחתי)...

בשנת 2009 לאחר מספר חודשים נשלחה אליי חשבונית מחברת פלאפון על סך של כ-130 ש"ח בעקבות זאת יצרתי קשר טלפוני עם מחלקת הכספים של החברה ולאחר בדיקה שערכו חזרו אליי וביקשו ממני להתעלם מן המכתב.

בימים האחרונים קיבלתי מכתב תביעה מעו"ד של החברה הדורש ממני סך של כ- מעל 2000 ש"ח והוא אינו יודע אפילו להסביר לי בגין מה החברה תובעת אותי.

לאחר שיחה עם הפקידה של עורך הדין החליט עורך הדין להוריד את סכום החוב לכ-255 ש"ח שאותם הורה לי להפקיד לחשבונו כדי לסגור את התיק ומאחר ולא רציתי עיקולים הודעתי לעורך הדין שאני אשלם ואתבע את כספי חזרה כי איני חייבת דבר לחברת פלאפון.

נאמר לי שהפקדה זו תביא לסגירת התיק ולאחר ששילמתי את הסכום יצרתי קשר טלפוני עם משרדו של עורך הדין אשר דורש שאחתום על כתב ויתור שלא אתבע את כספי בחזרה במידה ולא אסכים לחתום על הסכם פשרה שנשלח אליי ובו אני מוותרת על הזכות לבוא בכל טענה ותביעה נגדם.

יש בידי חשבוניות המוכיחות כי חובי לחברת פלאפון נסגר לפניי יותר משנה וגם הקלטה של שיחת הטלפון עם פקידתו של עורך הדין שבה היא מודיעה לי שבמידה ואין אני מתכוונת לחתום על ההסכם הנ"ל, הסכום ששילמתי בטל מבחינתם והם ימשיכו בתהליכים לתביעת הסכום המקורי.

מאחר ואיני חייבת דבר לחברת פלאפון או לעורך דין ואת כספי לקחו במרמה ובעושק והכריחו אותי לשלם כדי להימנע מעיקולים והוצאה לפועל.

במספר החודשים האחרונים חברת פלאפון שבה ושולחת לי חשבוניות ושובריי תשלום שאני לא מצליחה להבין מכיוון שכל סעיפי החיוב עומדים על סך של -0 ש"ח ובכל זאת בסוף החשבונית מופיע סכום לתשלום הנע בדרך כלל בין כ-70 ש"ח ל80 ש"ח

אני אם חד הורית ונמצאת בחודש התשיעי להריוני המצב הכלכלי שלי מאוד לא טוב והייתי רוצה להימנע מחוסר הנעימות שתגרם לי במידה ואכן יועבר התיק להוצל"פ אנא מכם התחשבו במצבי והגיבו בהקדם האפשרי.

ג. ח. -טלפון: 050-0000000 במידה ואכן ישנה דרך בה תוכלו לסייע לי אשמח אם קיימת האפשרות לפנות אליי טלפונית מכיוון שאין לי גישה לאינטרנט כדרך קבע.

שלום ג. ח.
תחילה היית יכולה לכתוב לפורום ובכך היית מתעדכנת על תגובות ואו תשובות ישירות למייל שלך.

תשובתנו לבעייתך היינה כך,
1. מאחר ויש לך חשבוניות ע"ס 0 ש"ח זה ממחיש שאין לחברת פלא פון כל עילה לדרישת תשלום!
2. מאחר וסכמת חשבון עם חברת פלא פון ויש לך קבלה זה מראה את סגירת המעגל עמם!
3. אם יש לך הקלטה שחברת פלא פון אומרת לך להתעלם מהמכתב אז ידך על העליונה!
4. יש לך הקלטה עם עו"ד כדי לשלם רק 225 ש"ח או כל ראייה אחרת ידך על העליונה!
5. יש לך הקלטה שהעו"ד דורש ממך בנוסף לחתום על ויתור תביעה נגד פלא פון זו סחיטה וגם פלילי!
6. יש לך ביד מידע משפטי וחזקה לעילה ברת תביעה משפטית ועליך לפנות לעו"ד מיידית!

עו"ד במערכת:
http://www.warning.org.il/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=7

המלצה:
אסור לוותר לחברות העושק לנצח על חשבון כוחו של השטן!
צאי לדרך לפני שיהיה לך מאוחר!

כנ"ל לכל הלקוחות שיש בחובם התחייבות כלפי כל חברה בישראל.

בהצלחה
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי » תלונות לקוחות פלא פון כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה