דף הבית
פורומים
חדשות
תוכן
עצומות
מדריכים
סקרים
וידאו
בלוגים
יומן
הורדות
דרושים
צור קשר
  ברוך הבא אורח, התחבר ו הצטרף עכשיו!  

תפריט ניווט מהיר

הצג הכל | סגור הכל

חיפוש

חיפוש מתקדם

סקר מהיר
האם לרשות הטבע והגנים מותר לאכוף נסיעה בחוף תוך שהם בעצמם נוסעים שם על פי חוק אכיפה

מותר להם
אסור להם
על כל דוח שירשמו גם לעצמם

תוצאות הסקר
ארכיון סקרים

הצבעות: 148
תגובות: 0

פרסום מערכת

חתום בעצומה נגד הוט על המחדלים שלהם...

פורום קהילה - אזהרה צרכנית :: צפייה בנושא - קישור לשיחה מוקלטת עם נציגת הוט, פשוט לא יאמן.
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות
חיפוש
חיפוש
רשימת חברים
רשימת חברים
קבוצות משתמשים
קבוצות משתמשים
כרטיס אישי
כרטיס אישי
התחבר
התחבר
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
עמוד ראשי » תלונות לקוחות ועובדי הוט Hot

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
קישור לשיחה מוקלטת עם נציגת הוט, פשוט לא יאמן.
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
hot-or-NOT
משתמש חדש
משתמש חדש

הצטרף בתאריך: 15/09/2010

הודעהנשלח: ד' 09 15, 2010 2:34 am    כותרת הודעה: קישור לשיחה מוקלטת עם נציגת הוט, פשוט לא יאמן. תגובה עם ציטוט

http://www.youtube.com/watch?v=VMK9n-xoJgk
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
משוב מערכת
מנהל האתר
מנהל האתר

הצטרף בתאריך: Oct 03, 2008

הודעהנשלח: ד' 09 15, 2010 1:24 pm    כותרת הודעה: Re: קישור לשיחה מוקלטת עם נציגת הוט, פשוט לא יאמן. תגובה עם ציטוט

hot-or-NOT כתב:
http://www.youtube.com/watch?v=VMK9n-xoJgk

שלום לך, hot-or-NOT
ובכן המחדלים של הוט קיימים ויהיו קיימים לצערנו ולצער אלה שעוד יתחברו לשירותם...
ובמיוחד במיוחד, לטלויזיה בכבלים! זה באמת = כ- בית סוהר ללקוחות!

בכל מקרה ההקלטה אומנם מדברת בעד עצמה וממחישה את דרכם של הוט
של שמירת לקוחות במסווה קישרי לקוחות ודרך ההתשה שהם מנהלים כדרך קבע!

החוכמה, חד משמעית שכל לקוחות מדינת ישראל יתנגדו להתחייבות מכל סוג שהו
אפילו אם ניתנו ציודים כל שהם בתשלומים לכאורה שהם הגורם להתחייבות
ובפשטות קבלת שירותים ללא התחייבות או פשוט לא להתחבר נקודה.

השיחה:
http://www.warning.org.il/modules.php?name=Video_Stream&page=watch&id=18&d=1

מוסר השכל בנדון:
http://www.warning.org.il/modules.php?name=Content2&pa=showpage&pid=27

ד.נ.
היה טוב יותר אילו כתבת את הסיפור שלך את מסכת הדברים בצורה הותקלת פעם אחר פעם ולהביא לידיעת הכלל שוב דרכך מי אלה הוט באמת.
בהצלחה! Wink

..............
.....
.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש
hot-or-NOT
משתמש חדש
משתמש חדש

הצטרף בתאריך: 15/09/2010

הודעהנשלח: ה' 10 07, 2010 12:36 am    כותרת הודעה: יאיר, אותי אתה הצלת תגובה עם ציטוט

הקישור שפרסמתי לוידאו אינו שלי, מצאתי אותו במקרה ביוטיוב וחשבתי שנכון לפרסמו

בכל מקרה יאיר, אני רוצה להודות לך בשמי, ואני בטוח שגם בשמם של עוד הרבה אנשים שמבקרים באתר מבלי להרשם אליו, על כל העשייה שלך בנושא

לי אישית עזרת בקבלת ההחלטה, כבר סגרתי על דיל די טוב עם הוט אך לא סופי מכיוון שלא עברתי דירה עדיין, הייתי אמור להחחזיר להם תשובה תוך כמה ימים על תאריך מעבר
בזמן הזה היה לי המזל לבקר באתר אני-שונא-את-הוט ובמקרה להיתקל באיזו תגובה קטנה אי שם באחד הנושאים שמפנה אל האתר הזה, ואז הבנתי את התמונה המלאה, גם על האתר ההוא וגם על הוט
כל זה גרם לי לקבל את ההחלטה שלא להכנס עם הוט להסכמים, וזה די בזכותך (וגם בזכות ששי שלא נח הרבה...)

אגב עד היום כבר כמה חודשים אני מקבל כל שבוע-שבועיים טלפון מהוט למה ביטלתי את העיסקה והצעה חדשה לעסקה, וכל פעם אני חוזר על אותה הודעה שבכלל לא עברתי לדירה ההיא אז שיפסיקו להתקשר כל הזמן, וזה כמובן לא עוזר, אגב אני לא בטוח אם זה בכלל חוקי או לא.... מבחינת חוק הספאם....
ועוד דבר תמוהה ומעצבן, יום אחד התקשר אלי נציג של 012 ואמר לי שהטכנאי יגיע עוד רבע שעה לחבר אותי אם הטכנאי של הוט כבר היה
חשוב לציין שאני מעולם לא דיברתי עם הוט על 012 בשום שלב!!!ומעולם לא הסכמתי להם להעביר פרטים שלי ל012 ולמרות זאת הנציג של 012 ידע את כל הפרטים עליי מהוט!
אני די בטוח שזאת עברה על החוק
אבל כל כך התעצבנתי והייתי בכזה שוק שזה בכלל קרה שהנציג של 012 די נבהל וביקש סליחה ושהוא מבטל את הטכנאי.... תודה באמת

מצטער על ההתשה בהודעה הארוכה הזו
ושוב יאיר, תודה על פועלך הרב!
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
משוב מערכת
מנהל האתר
מנהל האתר

הצטרף בתאריך: Oct 03, 2008

הודעהנשלח: ה' 10 07, 2010 10:27 am    כותרת הודעה: Re: יאיר, אותי אתה הצלת תגובה עם ציטוט

hot-or-NOT כתב:
הקישור שפרסמתי לוידאו אינו שלי, מצאתי אותו במקרה ביוטיוב וחשבתי שנכון לפרסמו

בכל מקרה יאיר, אני רוצה להודות לך בשמי, ואני בטוח שגם בשמם של עוד הרבה אנשים שמבקרים באתר מבלי להרשם אליו, על כל העשייה שלך בנושא

לי אישית עזרת בקבלת ההחלטה, כבר סגרתי על דיל די טוב עם הוט אך לא סופי מכיוון שלא עברתי דירה עדיין, הייתי אמור להחחזיר להם תשובה תוך כמה ימים על תאריך מעבר
בזמן הזה היה לי המזל לבקר באתר אני-שונא-את-הוט ובמקרה להיתקל באיזו תגובה קטנה אי שם באחד הנושאים שמפנה אל האתר הזה, ואז הבנתי את התמונה המלאה, גם על האתר ההוא וגם על הוט
כל זה גרם לי לקבל את ההחלטה שלא להכנס עם הוט להסכמים, וזה די בזכותך (וגם בזכות ששי שלא נח הרבה...)

אגב עד היום כבר כמה חודשים אני מקבל כל שבוע-שבועיים טלפון מהוט למה ביטלתי את העיסקה והצעה חדשה לעסקה, וכל פעם אני חוזר על אותה הודעה שבכלל לא עברתי לדירה ההיא אז שיפסיקו להתקשר כל הזמן, וזה כמובן לא עוזר, אגב אני לא בטוח אם זה בכלל חוקי או לא.... מבחינת חוק הספאם....
ועוד דבר תמוהה ומעצבן, יום אחד התקשר אלי נציג של 012 ואמר לי שהטכנאי יגיע עוד רבע שעה לחבר אותי אם הטכנאי של הוט כבר היה
חשוב לציין שאני מעולם לא דיברתי עם הוט על 012 בשום שלב!!!ומעולם לא הסכמתי להם להעביר פרטים שלי ל012 ולמרות זאת הנציג של 012 ידע את כל הפרטים עליי מהוט!
אני די בטוח שזאת עברה על החוק
אבל כל כך התעצבנתי והייתי בכזה שוק שזה בכלל קרה שהנציג של 012 די נבהל וביקש סליחה ושהוא מבטל את הטכנאי.... תודה באמת

מצטער על ההתשה בהודעה הארוכה הזו
ושוב יאיר, תודה על פועלך הרב!

שלום לך, hot-or-NOT...
ובכן הודעתך בעניין קישור לשיחה מוקלטת בראש ההודעה ממחישה ומודיע שיש לציבור ידיעה על איך שקורים דברים בין חברת הוט ולבין הלקוח.
זו ראייה של ממש...

מאידך בסיפורך פה מתואר מצב שהתראתי מפניו כבר מלפני שנה לערך ורק כעת הוא מתחיל לתפוס ניצני כותרות .

אז מי שלא יודע - כל חברה שעוסקת בתוכנית "בנדל" שילוב עם הוט (ועלול להיות גם עם בזק) לשירותים שהיא נותת עללוה ליפול לרשתם של הוט / בזק ולהתחיל למכור לקוחות ולהעביר מידע אודותם בניגוד לחוק האזרחי וכן הפלילי.

אני אישית לא מאמין שחברת בזק תמסור פרטי לקוחות לחברות המשתמשות בשרותיה כגון תשתיות... אבל זה ידוע לי וברור מעל לכל צל של ספק כי הוט ו- 012 וכן חב' נוספות עוסקות בסחר מכר ומסירת פרטים מלאים אודות הלקוחות שעוברים דרכם!

זאת לצורך גיוס לקוחות חדשים וכן לצורך השלמת מידע לעו"ד אשר תובעים לקוחות החברות!
אפילו ללא קשר אם אותו נתבע שייך לחברת הוט או 012.
גרוע מכך, ואו נתבע ממקור אחר לפי הסיטואציה הצריכה של העו"ד באותו הזמן.

משתמע מכך שיש לנו עסק עם מערכת מרושתת ומשומנת היטב אשר אנחנו בעצמנו יצרנו נגד עצמנו.
בונה התשתית כמובן הם חברות האינטרנט התקשורת והטלוויזיה למינם.
ככל שניתן להם כוח כך אנחנו נרמס תחת גלגלי מדפיסי הכסף שלהם למכביר.

זכרו - אנחנו רק כלי עבורם ולא בני אדם! > הם תמיד יצהירו שהם חברות כלכליות...
דהיינו, התחייבת?! אכלת אותה!

ראו הוזהרתם מהתחייבויות לאינטרנט, טלפוניה קווית או סלולארית, כבלים/לוויין, וכו'.
http://www.warning.org.il/modules.php?name=Content2&pa=showpage&pid=27

ובכן, hot-or-NOT, תודה לך על המידע
והנני מאחל שהשנה תהיה טובה יותר בצרכנות
ויתרה מכך, מפוקחת יותר בצריכתינו.
בהוקרה, יאיר
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי בקר באתר הבית של המשתמש
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי » תלונות לקוחות ועובדי הוט Hot כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה