דף הבית
פורומים
חדשות
תוכן
עצומות
מדריכים
סקרים
וידאו
בלוגים
יומן
הורדות
דרושים
צור קשר
  ברוך הבא אורח, התחבר ו הצטרף עכשיו!  

תפריט ניווט מהיר

הצג הכל | סגור הכל

חיפוש

חיפוש מתקדם

סקר מהיר
האם לרשות הטבע והגנים מותר לאכוף נסיעה בחוף תוך שהם בעצמם נוסעים שם על פי חוק אכיפה

מותר להם
אסור להם
על כל דוח שירשמו גם לעצמם

תוצאות הסקר
ארכיון סקרים

הצבעות: 148
תגובות: 0

פרסום מערכת

פורום קהילה - אזהרה צרכנית :: צפייה בנושא - אריה איזקסון עורך דין, לא להתקרב.
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות
חיפוש
חיפוש
רשימת חברים
רשימת חברים
קבוצות משתמשים
קבוצות משתמשים
כרטיס אישי
כרטיס אישי
התחבר
התחבר
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
עמוד ראשי » נוכלים, רמאים ואנשי עוקץ רשעים וכו'

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
אריה איזקסון עורך דין, לא להתקרב.
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חוקר54
משתמש חדש
משתמש חדש

הצטרף בתאריך: 01/10/2012

הודעהנשלח: ד' 10 03, 2012 5:03 am    כותרת הודעה: אריה איזקסון עורך דין, לא להתקרב. תגובה עם ציטוט

אריה איזקסון עורך דין, לא להתקרב.

הייצוג הרשלני של אריה גרם לכך שלא אקבל עד היום כבר שנה וחצי את משכורתי עבור שמונה חודשי עבוד שלא שולמו לי, הפסדתי גם את הפיצויים על הלנת שכר בגלל ההתישנות. בנוסף הנוכלים שלא שילמו לי שכר עבודה הבינו שאריה איזקסון הוא עורך דין חלש, איטי שלא מוכן להתאמץ בשביל הלקוחות שלו והוציאו עלי לשון הרע ופגעו בקבלתי לעבודה במקומות אחרים.
אריה מציג את עצמו כעורך דין אך בשנים האחרונות אריה עובד בעיקר בתור שומר, הוא סיפר שהוא שומר בגן ילדים. הוא טיפל בשנים האחרונות בתיקים בודדים בלבד מביתו באלעד, אם בכלל. אריה גם שיקר לגילו בפעם הראשונה הוא אמר שהוא בין 42 אחר כך הוא אמר שהוא בן 48 וגם מגיל זה הוא נראה מבוגר בהרבה. לקח לאריה יותר מחודש לכתוב את מכתב ההתראה לנתבעים לתשלום חובם. למרות שהוספתי מספר רב של פעמים לטיוטות מכתב ההתראה שאריה שלח אלי לבדיקה את כל הנזקים שגרמו לי הנתבעים, הוכחות שיש לכך וסכום הפיצויים שהם יתבעו בבית המשפט אם לא יפצו אותי לפני שנגיע לשם, אריה סירב לתקן את הטעיות שלו וסרב להוסיף את זה למכתב ההתרעה בכך פגע אריה ברצינות מכתב הההתראה. המכתב שכתב אריה היה לא מקצועי, בעברית קלוקלת שיותר התחנף לצד השני ואפילו הציג אותי באופן פוגע. כתוצאה מהמכתב שאריה שלח הוא נתקל בזלזול מוחלט מהצד השני שלא הסכימו אפילו קצת ללכת לקראתו ולשלם את שכרי. מאחר ופוטרתי באופן לא חוקי ביקשתי מאריה שיפעל גם כדי להחזיר אותי לעבודה אבל במשך חודשים לא קיבלתי ממנו דיווח שהוא עשה משהו בנושא. כששאלתי אותו הוא חזר על מה שהיה כתוב במכתב הפיטורין ואמר שזה מה שאמר לו העו"ד של הנתבעים. בגלל הזמן הרב שאריה בזבז ובגלל חוסר השיניים שלו, אלו שפיטרו אותי החלו לשלוח מכתבי לשון הרע ולהשמיץ אותי גם בע"פ במקומות שניסיתי להתקבל לעבודה דבר שמנע את קבלתי.
לאחר חודשים רבים שאריה בזבז מבלי לעשות הרבה בנימוק שהוא עסוק בעבודת שמירה, לא עמד על זכויותי וייצג את דרישותי באופן חלקי מאוד, משום שהעדיף לא להתאמץ והעדיף להתנהג בחנפנות, בלשון המעטה לעורך הדין של הנתבעים ולנתבעים, גם אם זה אומר שאני אקבל פחות מעשרה אחוז ממה שמגיע לי ואחרי עשרות פניות שלי אליו שיאמר במפורש לעו"ד של הנתבעים את פירוט העבירות שלקוחותיו מואשמים ובאילו נזקים ישאו עקב העבירות החמורת שהם ביצעו שכוללות פיטורין לא חוקיים, אי תשלום שכר, הלנת שכר, הוצאת לשון הרע והתנכלות חמורה בזמן העבודה, עשה אריה (לטענותו ) שיחת טלפון בה היה אמור לפרט לעורך דין של הצד השני את כל המעשים החמורים של לקוחותיו ושלו ההוכחות שיש לי לכך והנזקים שהם יתבעו. אריה אמר לאחר השיחה שסוכם שהעו"ד של הצד השני יברר אם הלקוחות שלו אם הם מוכנים לפצות אותי באופן סביר לפני שזה יעבור לבית המשפט. במשך חודשים רבים אחר כך דחה אותי אריה בהלוך ושוב וטען אריה שהעורך הדין של הנתבעים לא עונה לו. אריה כל כך לא בקיא במקצוע של עריכת הדין שהוא לא מסוגל לקבל אפילו מענה במשך יותר משלושה חודשים מהעורך דין שמיצג את הצד השני. לסיכום יותר מחצי שנה של יצוג של אריה גרמו לי שלא אקבל את עדין את שכר העבודה של שמונה חודשים, לאיבוד הפיצויים על הלנת שכר בגלל התישנות, לאי קיבלת פיצויים על פיטורים לא חוקיים לאבדן עבודות אחרות עקב לשון הרע של הנתבעים ועורך דינם שלא חששו מאריה. בנוסף ההיחשפות הממושכת לאזלת היד האיטיות וההשתמטות של אריה גרמו לי ירידה במצב רוח, אובדן חיוניות ופגיעה בבריאות . המלצתי לא לתת לאריה לייצג אתכם בשום אופן לא משנה איזה תנאים הוא יציע מי שיקח את אריה איזקסון לייצוג יגמור רק במצב יותר גרוע משהיה לפני שפגש את אריה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי » נוכלים, רמאים ואנשי עוקץ רשעים וכו' כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה