דף הבית
פורומים
חדשות
תוכן
עצומות
מדריכים
סקרים
וידאו
בלוגים
יומן
הורדות
דרושים
צור קשר
  ברוך הבא אורח, התחבר ו הצטרף עכשיו!  

תפריט ניווט מהיר

הצג הכל | סגור הכל

חיפוש

חיפוש מתקדם

סקר מהיר
האם לרשות הטבע והגנים מותר לאכוף נסיעה בחוף תוך שהם בעצמם נוסעים שם על פי חוק אכיפה

מותר להם
אסור להם
על כל דוח שירשמו גם לעצמם

תוצאות הסקר
ארכיון סקרים

הצבעות: 148
תגובות: 0

פרסום מערכת

פורום קהילה - אזהרה צרכנית :: צפייה בנושא - אזהרה מפני חנות Maxplay
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות
חיפוש
חיפוש
רשימת חברים
רשימת חברים
קבוצות משתמשים
קבוצות משתמשים
כרטיס אישי
כרטיס אישי
התחבר
התחבר
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
התחבר כדי לבדוק מסרים אישיים
עמוד ראשי » נוכלים, רמאים ואנשי עוקץ רשעים וכו'

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה
אזהרה מפני חנות Maxplay
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
Folklore08
משתמש חדש
משתמש חדש

הצטרף בתאריך: 17/07/2012

הודעהנשלח: ב' 07 23, 2012 3:50 pm    כותרת הודעה: אזהרה מפני חנות Maxplay תגובה עם ציטוט

http://www.facebook.com/ConMaxplay

שלום לכולם
אני מפרסם פה אזהרה מפני חנות מקספליי, מדובר בחנות של רמאות ושקרים, ואני ממליץ מאוד לא לקנות מהם דבר.
הפרטים המלאים בעמוד הפייסבוק.
על פי נסיוני החנות היא בבעלותו של אדם רמאי ושקרן בשם אסף חסון. אותו אדם שיקר לי חודשים בשיחות טלפון ולבסוף בפני כשהגעתי לחנות עצמה כדי לדרוש את כספי בחזרה.

אעריך מאוד אם תלחצו לייק על מנת להפיץ את המידע לכמה שיותר אנשים.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
gzber
משתמש חדש
משתמש חדש

הצטרף בתאריך: 07/09/2011

הודעהנשלח: ד' 07 25, 2012 6:36 pm    כותרת הודעה: אסף חסון וחברת מקספליי הוא נוכלים תגובה עם ציטוט

גם אני לפני כמה חודשים פרסמתי באתר הזה שאסף חסון וחברת מקספליי הם נוכלים.
לצערי, אסף חסון הנוכל, פנה לבעל האתר באיומים, וטען שהוא תובע אותי, ומנהל האתר הוריד את ההזהרה שלי, שבה גם קישרתי למספר הזהרות אחרות שפורסמו עליהם באינטרנט.
קרא את מה שרשמתי בהמשך, זה בערך מה שפורסם במקור. מיותר לציין שהוא לא תבע אותי, כי אין לו על מה, הוא הנוכל, ובסוף הוא גם שילם, כי ככל הנראה הפרסום באינטרנט הפריע לו להמשיך לעקוץ אנשים אחרים....
חבל שלא ידעתי בזמנו שביטול של צ'יק הוא עבירה פלילית וניתן להגיש נגדו תלונה במשטרה. אם מישהו נתקל בתרגיל דומה, שיגיש נגדו תלונה, ויזמנו אותו לחקירה.

סיפקתי לחנות שלהם סחורה, והם שילמו בצ'ק דחוי.
כשהגיע הזמן להפקיד את הצ'ק, הצ'ק חזר והתברר שהם ביטלו אותו. מבלי שום סיבה או תלונה מצידם וללא שום הסבר.
כמה חודשים רדפתי אחריהם בטלפונים: רוב הזמן הם לא עונים לטלפונים ומתי שעונים מורחים אותי בתירוצים ושקרים שונים ומשונים. אומרים שיחזרו ואף פעם לא חוזרים.
לא הייתי מציע לאף אחד למכור להם או לקנות מהם או לעשות איתם עסקים מכל סוג שהוא.
חזור למעלה
Folklore08
משתמש חדש
משתמש חדש

הצטרף בתאריך: 17/07/2012

הודעהנשלח: ד' 07 25, 2012 10:49 pm    כותרת הודעה: Re: אסף חסון וחברת מקספליי הוא נוכלים תגובה עם ציטוט

gzber כתב:
גם אני לפני כמה חודשים פרסמתי באתר הזה שאסף חסון וחברת מקספליי הם נוכלים.
לצערי, אסף חסון הנוכל, פנה לבעל האתר באיומים, וטען שהוא תובע אותי, ומנהל האתר הוריד את ההזהרה שלי, שבה גם קישרתי למספר הזהרות אחרות שפורסמו עליהם באינטרנט.
קרא את מה שרשמתי בהמשך, זה בערך מה שפורסם במקור. מיותר לציין שהוא לא תבע אותי, כי אין לו על מה, הוא הנוכל, ובסוף הוא גם שילם, כי ככל הנראה הפרסום באינטרנט הפריע לו להמשיך לעקוץ אנשים אחרים....
חבל שלא ידעתי בזמנו שביטול של צ'יק הוא עבירה פלילית וניתן להגיש נגדו תלונה במשטרה. אם מישהו נתקל בתרגיל דומה, שיגיש נגדו תלונה, ויזמנו אותו לחקירה.

סיפקתי לחנות שלהם סחורה, והם שילמו בצ'ק דחוי.
כשהגיע הזמן להפקיד את הצ'ק, הצ'ק חזר והתברר שהם ביטלו אותו. מבלי שום סיבה או תלונה מצידם וללא שום הסבר.
כמה חודשים רדפתי אחריהם בטלפונים: רוב הזמן הם לא עונים לטלפונים ומתי שעונים מורחים אותי בתירוצים ושקרים שונים ומשונים. אומרים שיחזרו ואף פעם לא חוזרים.
לא הייתי מציע לאף אחד למכור להם או לקנות מהם או לעשות איתם עסקים מכל סוג שהוא.

תודה על שהגבת וסיפרת על כך שוב. זה מעודד אותי שיש עוד כמה אנשים שיודעים כמוני על אופן ההתנהלות של אותו אסף חסון.
כל העסק עם מקספליי השאיר טעם רע מאוד בפי, מצער אותי וחורה לי מאוד שיש מעט מאוד שאפשר לעשות מבחינה חוקית כשנתקלים בנוכל כזה.
אני חובב משחקים, הזמנתי בשנים האחרונות מהרבה חנויות אינטרנטיות בישראל כמו ארקדיה,אנדרדוג, פיסי גיימס ועוד...בכולן קיבלתי יחס אדיב ושירות מקצועי. במקספליי קיבלתי את ההפך הגמור וגרוע מכך.

אגב, בעניין תביעות, אסף חסון איים גם עליי שיתבע אותי דיבה וש"אתה תשלם לי 50 אלף ש"ח".
לפי מה שראיתי בפורום FXP שם הוא איים ככל הנראה, על בני נוער, זה איום ריק שהוא רגיל לשחרר לאויר. אין מה להתרגש.
חזור למעלה
צרכן2
משתמש חדש
משתמש חדש

הצטרף בתאריך: 20/12/2012

הודעהנשלח: ה' 12 20, 2012 9:20 pm    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מצטרף לאזהרה!!!
לצערי גם אני נכוותי מהחנות הנ"ל. מכרו לי מוצר פגום ומסרבים להחזיר לי את הכסף
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי » נוכלים, רמאים ואנשי עוקץ רשעים וכו' כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה