לקראת הבלאק פריידי: המוצרים שאסור לפספס

הינה הוא מגיע שוב, החג של הקניות, החג של חובבי הרשת, החג של חובבי המבצעים, החג שכולם מדברים עליו ללא שום קשר לדת, וזאת כי בלאק פריידי שייך לכולם וכולם ללא יוצא מהכלל מוזמנים ליהנות ממנו. אז מתי הוא בדיוק חל ומה מוטב לרכוש בו? להלן כל הפרטים השווים:

תקופת החגים

ב29.11 יכול בלאק פריידי, ממש בין חג ההודיה לחג המולד, ואם אתם מבקשים לבחון לעומק את תקופת "חגי המבצעים", בוודאי תשמחו לדעת שמעט לפניו חל "יום הרווקים הסיני" וממש אחריו מגיע תורו של חג משמעותי נוסף: "סייבר מאנדי".

רק ל24 שעות!

אם נחזור לחג הקרוב, נציין שבלאק פריידי יחול הן בחנויות והן באתרים, אך רק ל24 שעות, כאשר המוטיב שמאפיין אותו הוא ללא ספק מבצעים מטורפים, ועל כן רק נותר לנצל זאת – להבין מה צרכים (או פשוט רוצים) ואיפה רוכשים כל קטגוריה רצויה. כמו כן, ראוי לבחון האם המותג המועדף גם כן מציע מבצעים. כך למשל אם מבקשים מסקרה מבית איל מקיאג', פשוט בררו לגבי מבצעים ובהתאם היכנסו ורכשו מסקרה שאוהבים.

black friday

מוצרים במבצע

  • מכשירים חכמים – לא פעם מתעורר הצורך לשדרג או להחליף את הטלפון הנייד, ופה נמליץ לחכות לחג וליהנות משלל הנחות משמעותיות. איפה רוכשים? באמזון, טרגט, איביי, וולמארט ובסט ביי. מה רוכשים? את המכשירים שמשויכים ליצרניות הבולטות, קרי סמסונג, גוגל, פיקסל ועוד.
  • מחשבים ניידים וטאבלטים – מחשבים ניידים ורגילים מציעים שלל מבצעים שווים בחג, בעיקר מוצרים מבית מותגים מובילים כגון דל, אייסר, אסוס ועוד. פה נמליץ לפנות אל האתרים הבאים: com, בסט ביי, איביי ואמזון. לגבי טאבלטים, מומלץ לרכוש באיביי, בסט ביי, וולמאראט וטרגט, כאשר יש לצפות להנחה בסך 120$ ואם מדובר במוצרי מיקרוסופט, הרי שאז ההנחה תהיה הרבה יותר משמעותית.
  • מוצרי טיפוח – זה החג להשלים מוצרי טיפוח שאוהבים ושלאורך השנה די יקרים. היכן? ב"אייהרב" וב "Cult Beauty".
  • צעצועים לילדים – גם לילדים מגיע ליהנות מהחג ועל כן מדובר בהזדמנות נהדרת להגשים להם חלומות, ופה נמליץ להתמקד באתר "טויז אר אס", "איביי", "אמזון" ו"לגו".

מבצעים כחול לבן

הגיע הזמן להשלים פערים: שלל מותגים מקומיים מיישרים קו עם החג – מציעים מבצעים שווים. באלו קטגוריות מדובר? בתחום האיפור, מוצרי החשמל, בגדים ומחשבים, ועל כן שווה להיות ערניים. כך למשל אתר דלתא, ,Terminal X קיפלינג, אינטימה, ספידו, איל מקיאג' ושלל מותגים נוספים מציעים באתרים מבצעים שווים.

רגע לקראת רכישה

בכל אופן חשוב לוודא שהאתרים השונים מבצעים משלוחים לארץ גם במסגרת מבצעי בלאק פריידי, אחרת תיאלצו להיעזר בחברות ייעודיות (לשלם יותר). בנוסף, חשוב לוודא שעלויות השילוח לצד עלויות המיסים אינן הופכות את המציאה להוצאה יקרה. חג שמח והיו ישראלים טובים – תנצלו היטב את הסיטואציה!