שיא הסטייל: איך לקנות נעליים בצורה מושכלת?

רכישת נעליים היא אחת מהפעולות היותר מהנות, וזאת כי בדומה לילד שנכנס לחנות ממתקים, במקרה זה נכנסים לחנות בה שלל נעליים מרהיבות רק מחכות שתבחרו בהן, אך על מנת לרכוש נעל שהיא גם יפה וגם מתאימה חשוב לעבור על מספר דגשים נוחים במיוחד, כאשר הדגש הראשון נוגע לאהבה ממבט ראשון, כי לפני ואחרי הכול נעל צריכה לרגש – להוביל להתלהבות פנימית בכל פעם שבוחרים לנעול אותה ולא אחרת.

נוחות

ציינו שמנעל צריך להתרגש ופה נציג את הצד השני של המטבע – נעל גם צריכה להיות נוחה, ועל כן גם אם מדובר בנעל לאישה שאוהבת להיראות אלגנטית ונשית, עדיין אין להתפתות לנעל בעלת עקב גבוה, אלא יש לבחור בסוליה כמה שיותר נמוכה, ואם בכול זאת מבקשים עקב, תוודאו שהוא אינו יותר גבוה מ2/3 ס"מ. כך למשל מעניין לציין שישנה סדרת נעליים ששואבת השראה רבה מעולמה של בלרינה, משמע הנעל גמישה, מאוד נוחה, מקיפה את כף הרגל כמו כפפה וכמובן מזכירה את הנראות האלגנטית של נעל הבלרינה. כיצד אם כן מוודאים נוחות? נועלים את שתי הנעליים והולכים עמן כ3/4 דקות, ואם הנעל אינה נוחה פשוט לא רוכשים – ממשיכים לחפש!

נעלי עקב

בחירת צבעים

כשעומדים לבחור נעל, בין היתר רצוי להתייחס לפרקטיות של הצבע ופה אנו מבקשים לתקן טעות נפוצה – נעל שחורה אינה תמיד מתאימה, ואף משדרת תחושות שאינן תמיד "נכונות", ועל כן יש להבין שהצבע האפור הנו השחור החדש – אפור מתאים ללא מעט צבעים אחרים, כך שהוא מאפשר אינספור שילובים של בגדים. כמו כן, לאחר שכבר מצאתם נעל שמתאימה לרוב הבגדים, גם חשוב לרכוש זוג נעליים צבעוני בגוון שעושה בלב שמח ושאותו תוכלו לנעול עם מגוון בגדים יחסית רגועים, משמע הנעל תהיה זו שתכתיב את הטון של סך ההופעה.

אל תעבדו על עצמכם

אוהבים לצאת לשופינג בשעות הבוקר? ובכן גם אם זכיתם לפינוק מעין זה, תיקחו בחשבון שנעליים לא רוכשים בבוקר, פשוט כי בערב כף הרגל מעט יותר רחבה ועל כן זה הזמן האידאלי לבחון התאמה מלאה. מה עוד? אל תמדדו נעליים עם הגרביים שהחנות מספקת, אלא הביאו זוג מהבית. מדוע? הגרביים בחנות דקות במיוחד, כך שעדיף לבחון התאמה בתנאים רגילים.

מי שמביט מלפנים ומאחור

מצאתם נעל מרהיבה? אל תשכחו לבחון כיצד היא נראית מאחור, כי תמיד יהיה מי שיעמוד בצד השני. מכאן שהנעל צריכה להיראות מרשימה הן מימין והן משמאל, הן מקדימה והן מאחור. מה עוד? אין להתפתות לרכוש נעל כבדה מדי, העדיפו נעל שאוחזת כראוי גם את העקב, נעל שהיא יחסית גמישה ואם נחזור לנקודת ההתחלה, נציין שמוטב לבחור בנעל שהיא כל זאת וגם יפה – גורמת רק לחכות להזדמנות לנעול אותה.

היכנסו לגלות האם אתם משלמים יותר מדי ולא בצדק?