ליווי בדייטינג? יש דבר כזה: הכירו את אתר Texther

כמה פעמים יצא לכם להיתקל בגברים שעל הנייר צריכים לקטוף הצלחה אחרי הצלחה כשמדובר על מערכות יחסים עם אנשים ועל עולם הדייטים? לרוב מדובר על גברים משכילים, בעלי השקפת עולם מודרנית, כאלו שנראים טוב לפי בעיני אנשים רבים, שמחזיקים במשרה טובה ומרוויחים משכורת יפה, שנונים ובעלי חוש הומור ואנשי שיחה מצוינים – ואיכשהו עדיין עם כל הדברים הללו, הם לא מצליחים לפתח מערכות יחסים משמעותיות ומרגישים שפשוט לא הולך להם עם המין הנשי. כמובן שמי שחווה דבר כזה חש תסכול גדול מאד. איך זה יכול להיות שבכל פרמטר אחר הכל הולך טוב ויפה אחרי עבודה קשה, ודווקא כאן דברים פשוט לא הולכים. ובכן, אם תשאלו את אלעד, יזם של פרויקט מיוחד שמטרתו לסייע לגברים במצבים כאלו, הוא יצביע לכם על דפוסים חוזרים שפשוט מפילים פעם אחר פעם את אותם הגברים. בין היתר הפרויקט הזה מציע ליווי שוטף בעולם הדייטים ואם מדובר על משהו שמעסיק גם אתכם, זה הזמן להכיר אותו יותר לעומק.

כל המידע שאתם צריכים

אז הפרויקט המיוחד הזה של אותו בחור בשם אלעד נקרא אתר texther והוא הקים אותו אחרי שהוא חווה את אותם הדברים בעצמו. לאחר תקופה של חוסר הצלחה הוא החליט לראיין מאות גברים שחוו דברים דומים והגיע למסקנה מעניינת למדי. לכל אותם הדברים יש התנהגויות דומות בשלב ההיכרות ובתחילתם של קשרים זוגיים שחוסמות אותם מהצלחה והרבה פעמים אף מגדירות את מערכת היחסים בסופו של דבר כידידות ולא כקשר רומנטי או אינטימי. הוא המשיך לחקור את הנושא ופיתח שיטה שלמה המסייעת לגברים בנקודה הזו. ליווי בדייטינג זה רק פן אחד של האתר ושווה בהחלט להכיר את שאר הדברים שתוכלו למצוא בו.

ליווי בדייטינג? יש דבר כזה: הכירו את אתר Texther

כל המידע שאתם מחפשים

אז לפני שתגיעו לנקודה בה אתם נעזרים באלעד ובצוות המומחים שלו, שווה להיכנס לאתר ולהיחשף לכמויות המידע האדירות שהוא מכיל. תוכלו למצוא שם מדריכים מקיפים על איך להתחיל עם בחורות בכל מיני סיטואציות שונות, להכיר את הטעויות הנפוצות שעושים גברים ולבחון מה בדיוק אתם עושים ומה צריך לשנות, להבין איך צריך לבנות את הפרופילים שלכם באפליקציות ואתרי היכרויות ופשוט לחקור את הנושא לעומק כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם.

חלק מהמדריכים אלו מדריכים כתובים עם כל המידע החשוב, אבל שווה לדעת שהאתר כולל גם בלוג וידאו עם הרבה מאד תכנים שמעביר אלעד בעצמו, כולל הדגמות וטיפים להצלחה. השלב הזה כבר מכניס אתכם לעניינים ומכאן, אם אתם רוצים לשפר את המיומנות שלכם באמת אתם יכולים להמשיך לליווי כולל בעולם ההיכרויות והדייטיינג.

הליווי של אלעד ושל צוות המומחים

מכאן אתם יכולים לקחת את הידע שלכם לשלב הבא. אלעד וצוות המומחים שלו ילוו אתכם מהרגע הראשון, יבינו מי איתם בדיוק ומה החסמים שלכם, יתנו לכם טיפים שונים והנחיות לסיטואציות של היכרות ודייטים ראשונים ופשוט יעניקו לכם שירותי מנטורינג ואימון מתקדמים בעולם הזוגיות.

כמו כן אלעד והצוות שלו יהיו זמינים עבורכם 24/7 אם יש שאלות דחופות, או אם קיבלתם הודעה למשל ממישהי ואתם לא בטוחים איך לענות. עם הזמן וההשקעה שלכם תוכלו ללמוד איך לגשת לנשים, איך לדבר איתן כמו שצריך ואיך לעצב את מערכות היחסים בחיים שלכם כפי שאתם הייתם רוצים שיראו.

לסיכום – אתר טקסט הר הוא בהחלט אפשרות נפלאה לגברים הזקוקים לעזרה עם המין היפה.