שיווק דיגיטלי לעסקים: מדוע חשוב לבצע קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני

אין ספק שעולם השיווק השתנה באופן ניכר בשנים האחרונות, ולא מעט עסקים גילו את יתרונותיו הרבים של השיווק הדיגיטלי, החל משיווק ברשתות החברתיות ועד לקידום אתרים אורגני בגוגל. כל עסק שמחזיק אתר, חייב לקדם אותו בגוגל על מנת להגדיל את החשיפה של העסק ולהגיע ללקוחות חדשים. אבל למה דווקא קידום אתרים אורגני? נדון על כך במאמר שלפניכם.

קידום אתרים בגוגל – אפיק שיווקי משתלם במיוחד!

קידום אתרים אורגני או SEO, הוא למעשה תהליך שיווק מצוין לאתרי אינטרנט, לא רק בשל העובדה שהתהליך מסייע לאתר להתקדם בדירוגים ולהופיע במיקומים ראשונים בגוגל, אלא שהוא גם ממלא את האתר בתכנים שעשויים להעניק ערך גבוה לגולשים (כל עוד עושים את זה נכון). פה נעצור לציין שניתן למצוא על הנושא לא מעט תכנים איכותיים ברשת, בין היתר, במאמרים המקצועיים שבאתר של ריגו מרקטינג, שם תמצאו מאמרים מפורטים על מגוון רחב של נושאים בתחום הSEO.

נציין כי קידום אורגני עשוי להיות משתלם במיוחד, משום שתוצאות הקידום מחזיקות לטווח ארוך (בשונה מקידום ממומן), והן נתפסות בעיני הגולש כאותנטיות יותר. ככל שתופיעו במיקומים יותר גבוהים – כך תעלו את הסיכוי שלקוחות חדשים יגיעו אליכם ושגולשים נוספים יכירו אתכם ואת העסק שלכם, מה שעשוי להעלות את החשיפה ואת ההכנסות.

אופטימיזציה טכנית לאתר

אחד היתרונות הבולטים של קידום אתרים אורגני, הוא שבתהליך הקידום מבצעים אופטימיזציה טכנית לאתר בתדירות גבוהה. האופטימיזציה תסייע לכם  להתאים את האתר למנועי החיפוש – מה שיוביל לסיכויים גבוהים לשפר את מיקום האתר בגוגל. מעבר לזה, האופטימיזציה הזו היא לא רק עבור מנוע החיפוש, אם כי היא מסייעת לשפר את חווית המשתמש באתר באופן ניכר.

תוכן, תוכן ושוב פעם – תוכן!

חלק מתהליכי קידום האתר הוא התוכן. לאחר שמבצעים מחקר מילים על התחום שאותו מקדמים, ניתן לאפיין מאמרי תוכן שיטרטגו ביטויים מסוימים (מה שיעזור להתברג על אותם הביטויים בגוגל). התוכן יאפשר לגוגל להבין על מה האתר שלכם מדבר ובאילו נושאים הוא נוגע, והוא יאפשר לכם לספק לגולשים מידע חיוני וערכי ואף למצב אתכם כבעלי מוניטין וידע בתחום.

ככל שתעמיקו במאמרים, תשקיעו בהם ותספקו בהם מידע עם ערך – כך הם יהיו יותר איכותיים. נכון, כתיבת תכני SEO לעיתים מתפרשת כפעולה של הטעמת ביטויים בתוכן פשוט – אבל זה לא נכון. חשוב לספק לגולשים תוכן איכותי, ועל הדרך לטרגט את המאמר באופן טבעי.

שנסכם?

קידום אורגני בגוגל הוא אידיאלי עבור כל בעל עסק, משום שמדובר באפיק שיווקי משתלם במיוחד. נוסף לתוצאות הקידום, האתר שלכם יעניק מידע איכותי לגולשים וחוויית משתמש טובה.

קידום אתרים אורגני כדאי לבצע באופן מושכל ומקצועי, ולכן מוטב לפנות למקדם אתרים או לחברה שמתמחה בתחום על מנת שיעשו זאת בעבורכם. בהצלחה.