איך להזמין נכון מחו"ל?

האינטרנט מאפשר לנו כיום לרכוש מגוון רחב של פריטים, מכל מקום בעולם ובקלות. ואכן, ניתן לראות שישראלים רבים גילו את יתרונות הרכישה המקוונת, ובכך מזמינים פריטים ייחודיים מחו"ל במחירים אטרקטיביים. התהליך הוא פשוט, כל מה שצריך זה לדעת כיצד לעשות זאת באופן מושכל.

איך להזמין נכון מחו"ל

לרכוש מוצרים בפיג'מה

אחד היתרונות הגדולים ביותר של האינטרנט, למעשה אחד הביטויים הכי מובהקים שלו, זו היכולת שלנו לשבת מול המחשב ולרכוש מוצרים מבלי לצאת מהבית, בין אם זה באתרים ישראליים ובין אם זה באתרים בינלאומיים. על מנת להזמין מוצרים ושירותים מחו"ל, אנחנו צריכים לדעת כיצד לעשות את זה, ובין היתר גם להתמודד עם אתגרי השפה. ובכן, טוב להכיר את אתר צ'יפסט, אתר בו תוכלו למצוא פריטים מאיביי ועלי אקספרס בשפה העברית, מה שיקל עליכם את תהליך הרכישה באופן ניכר.

הזמנת מוצרים ושירותים מחו"ל, הפכה להיות דבר מאוד מקובל בקרב גולשים ישראלים אפילו כשמדובר על רכישת ציוד משרדי באינטרנט. הן בגלל האופציה לבצע זאת בצורה פשוטה ונוחה, הן בגלל שפע המוצרים, לרבות פריטים שלא נמכרים כלל בארץ, והן בגלל המחירים הנוחים, בוודאי ביחס למחירים בחנויות ישראליות. כאשר אנחנו ניגשים לאתר בינלאומי ומזמינים דרכו, אנחנו מדלגים על כמה שכבות של תיווך עליהן אנחנו משלמים כאשר אנחנו רוכשים מוצר בישראל (זה מגולם במחיר של המוצרים בחנויות). לכן אנחנו מפחיתים באופן משמעותי את העלויות ויכולים לרכוש הרבה יותר מוצרים בפחות כסף.

איך להזמין נכון מחו"ל

מה אנחנו צריכים לדעת על הזמנת מוצרים מחו"ל?

כפי שאנחנו יודעים יש כמה וכמה אתרים בינלאומיים גדולים מהם אנחנו יכולים להזמין מוצרים שונים. למשל, איביי, אמאזון, אלי אקספרס ועוד. אלה מציעים לנו כל מוצר שאנחנו יכולים לחשוב עליו, החל מפריטי לבוש, דרך אלמנטים לעיצוב הבית ועד למשחקי התפתחות לילדים.

כאשר אנחנו מעוניינים לבצע רכישה של מוצרים מאתרי אינטרנט בחו"ל, אזי שאנחנו יכולים לעשות סקר בין כל האתרים, כמה עולה המוצר שאנחנו רוצים לרכוש, מי מספק לנו אותו במחיר הכי נמוך ומי יכול לספק אותו הכי מהר, משמע ניתן לבצע השוואת מחירים מושכלת, מהירה ומדויקת, ובכך לבחור בפריט המשתלם ביותר בעבורנו.

לאילו פרטים חשוב לשים לב? ראשית, לבחון מה המחיר בשקלים, כלומר לבצע המרה מדולרים, יורו או כל סוג מטבע אחר. שנית, לבדוק האם המשלוח עולה כסף, לא מעט פעמים זה יכול לפגום בעלויות של המוצר. שלישית, עלינו לבחון כיצד מתבצעת ההזמנה, האם אנחנו צריכים להיות רשומים באתר או שאנחנו יכולים לעשות את זה בצורה חופשית.

חשוב להדגיש, שהרכישות אמורות להתבצע באופן מאובטח. כלומר, כשאנחנו רושמים את פרטי כרטיס האשראי, התהליך אמור להיות מאובטח לגמרי, על מנת שהפרטים שלנו לא יודלפו ולא יעשה בהם שימוש. רצוי להעמיק את הידע על אודות אבטחת אתרים, ולו כדי שתוכלו לבצע רכישה מאובטחת ונכונה.

כיצד אתר צ'יפסט יכול לעזור לנו?

כפי שצוין מעלה, אתר צ'יפסט מנגיש את כל המוצרים של האתרים הבינלאומיים הפופולאריים בשפה העברית. הרעיון הוא שבמקום להיכנס לאתר אלי אקספרס למשל, ולקרוא על מוצרים באנגלית או בסינית, הרי שאנחנו יכולים להיכנס לאתר צ'יפסט, לקרוא על המוצרים השונים בעברית, ולהזמין אותם דרך האתר, כאשר הוא מבצע עבורנו את הרכישה, באופן מאובטח, דרך האתר המקורי.

חשוב להדגיש, האתר מספק תמיכה מלאה בעברית, אבטחה מלאה לרכישת כל מוצר וכן ניתן לבצע השוואות בין האתרים השונים.

לסיכום, רכישת מוצרים מחו"ל חייבת להיעשות באופן מושכל וחכם. בצעו השוואת מחירים, בררו את זמני המשלוח וודאו שהאתר בו אתם מתכננים לרכוש מאובטח. קנייה מהנה!