בתי עסק טבעוניים: באילו מקומות תוכלו לקבל שירות המותאם לכם?

יותר ויותר ישראלים מחליטים לעבור לתזונה טבעונית, אבל לא רק. למעשה, אם בעבר בתי עסק טבעוניים היו בגדר נדירים למדי, כיום תוכלו לקבל שירות המותאם לכם בפריסה ארצית. כל הפרטים אודות בתי העסק הטבעוניים – בסקירה הבאה.

בתי עסק טבעוניים: המהפכה כבר כאן, ואתם מוזמנים להצטרף אליה

אם עד לפני מספר שנים הנושא של טבעונות היה נושא שנוי במחלוקת כמו גם נדיר למדי, כיום ניתן להבחין כיצד הקהל הטבעוני הופך ליעד מועדף ע"י בעלי עסקים רבים אשר מבינים את הכוח הצרכני של הטבעוניים. המספרים מדברים בעד עצמם: סקר שנערך בשנת 2015 העלה כי 8% מהציבור מגדירים את עצמם כטבעוניים, אולם בשנים האחרונות נרשם זינוק במספר הישראלים שמגדירים את עצמם כטבעוניים כמו גם ישראלים שהבינו את החשיבות של מעבר לטבעונות, גם אם הוא מתבצע באופן חלקי. למעשה, מדובר במהפכה של ממש אשר הופכת את תהליך הרכישה לא רק לפשוט יותר אלא גם בעל תו טבעוני. רשימה מפורטת שתעזור לכם לאתר את בתי העסק המציעים מוצרים טבעוניים. על מנת לסייע לכם, ריכזנו את מיטב בתי העסק שבהם תוכלו לקבל שירות המותאם בדיוק לכם. המהפכה כבר כאן, ולהלן החנויות שמציעות לכם שירות מצוין לצד מוצרים איכותיים, במגוון תחומים:

יקב טבעוני

בשנים האחרונות נפתחו עשרות יקבים מעולים המציעים חווית שירות המותאמת לקהל הטבעוני. בין היקבים בהם תוכלו לבקר ניתן למצוא את יקב ברקן, יקב דלתא, יקב לטם, יקב ברברדו ועוד. מאחר והביקוש לביקור ביקב הוא גבוה במיוחד, רצוי לתאם את מקומכם מראש בכדי ליצור חוויה ייחודית המבוססת על יינות מובחרים לצד מוצרים טבעוניים אותם תוכלו לרכוש בעת הביקור ביקב.

סופרמרקט טבעוני

רכישה שלל מוצרי צריכה לבית הפכה לפשוטה וקלה יותר בזכות סופרמרקטים טבעוניים הכוללים בין היתר את בנימינה, האגוז, שקדיה כרמלה ועוד. שימו לב כי בסקירה של אתר ויגן פרנדלי ניתן לאתר סופרמרקטים מומלצים וכן רצוי לבצע השוואת מחירים בכדי להשיג את המחיר הטוב ביותר בעבור מוצרים בהם אתם משתמשים באופן יומיומי.

בתי עסק טבעוניים: באילו מקומות תוכלו לקבל שירות המותאם לכם?

אופנה טבעונית

בתי אופנה המייצרים ומייבאים בגדים איכותיים המבוססים על תהליך ייצור ידידותי לסביבה המאפשר לכם לבצע רכישה של מגוון פריטי לבוש, הנעלה ואקססוריז לגברים, נשים וילדים בעלות כספית נוחה ועם תו תקן טבעוני. בין החנויות: שופרא, לי קופר, גראס, סטורי ועוד. בתי העסק הללו מציעים לא רק בגדים והנעלה אלא גם חווית רכישה ייחודית ומשתלמת במיוחד.

איך לוודא כי המוצר אותו רכשתם הוא מוצר טבעוני?

על מנת לוודא כי המוצר אותו אתם רוכשים דרך בית העסק הוא אכן טבעוני, בדקו היטב האם ישנו סימון טבעוני של ויגן פרנדלי. מדובר בפרויקט שהחל לפעול בשנת 2013 ע"י עמותת ויגן פרנדלי והוא נועד לאפשר לציבור לזהות מוצרים טבעוניים, ובהתאם לכך להקל על תהליך הרכישה. מעל ל 3,000 מוצרים כבר סומנו ועל כן בכדי לוודא כי המוצר אותו אתם רוכשים אכן עברו בדיקה.

לסיכום, היכולת שלכם לבצע רכישה של מוצרים טבעוניים איננה מוגבלת כפי שהייתה בעבר. באמצעות קריאה של הסקירה המעמיקה כמו גם בדיקה של תו התקן תוכלו גם אתם להתקדם לעבר עידן צרכני חדשני שלוקח בחשבון את האוכלוסייה הטבעונית, ובהתאם לכך מספק מוצרים איכותיים לצד חווית שירות מצוינת. מאחר ומדובר במגמה שרק הולכת ותופסת תאוצה, רצוי להתעדכן מעת לעת גם בקבוצות ברשתות החברתיות לגבי חנויות שמציעות תפריט ומוצרים טבעוניים.