מדפסות HP: למה כדאי לבחור בהן – ומהם הדגמים המומלצים ביותר?

כשאתם רוצים לקנות רכב איכותי ובעיקר בטיחותי, אתם כנראה תחפשו את המותגים המובילים והמוכרים כמו טויוטה או ניסאן, כשאתם רוצים להתפנק עם גלידה מתוקה יש סיכוי לא רע שאחת האפשרויות שלכם תהיה לקנות את המותג המצוין האגן דאז, וכמעט לא תמצאו אנשים שנקודה בה הם מתלבטים איזה סלולרי חדש לרכוש ולא שוקלים את מותג סמסונג כאחת האופציות הראשונות. אז, כשאנחנו צריכים מדפסת איכותית, מהו המותג האמין והטוב ביותר שנוכל לרכוש? ובכן, אנשים שונים כנראה יתנו תשובות שונות, אבל אם תשאלו אותנו, כיום אין חברה שאפילו מתקרבת לאיכות ההדפסה ולטכנולוגיות המתקדמות של HP ואם אתם רוצים ללכת על בטוח, לא משנה אם אתם צריכים מדפסת לשימוש ביתי או לשימוש משרדי, אין ספק שזה מותג שכדאי לכם ללכת עליו. על מנת שתוכלו לבחור בקלות את הדגם שהכי מתאים לכם, אנו רוצים להכיר לכם את הדגמים המומלצים ביותר של מדפסות HP.

דגם HP DeskJet 2620

אחד הדגמים המומלצים בלי ספק של מדפסות HP הוא הדגם הנפלא הזה שמתאים בלי שום ספק לשימוש ביתי, אבל גם למשרדים קטנים שלא מדפיסים כמויות גדולות מדי. גודל הנייר המירבי האפשרי הוא A4 וזוהי מדפסת משולבת שגם מאפשרת סריקה ושליחת פקסים. הרזולוציה טובה ביותר ומהירות ההדפסה לא רעה בכלל (5.5 דפים צבעוניים בדקה) והיא כמובן מתחברת עם כבל למחשב, וכן ניתן להדפיס ממכשירים שונים באמצעות WIFI. אגב, יש ראשי דיו שמתאימים לדגם הספציפי הזה ומדובר על ראשי דיו איכותיים תואמים שיאפשר לכם חיסכון מקסימלי, כך שזה בהחלט הופך את הדגם הזה למומלץ אפילו יותר.

דגם HP OfficeJet Pro

כבר מהשם של המדפסת אתם יכולים להבין כי מדובר על דגם מצוין לשימושים משרדיים וכמובן שהיא נהדרת עבור מי שמדפיס על בסיס קבוע בבית, במיוחד מי שעובד מהבית. היא מאפשרת הדפסה דו צדדית ומגיע עם חיבור LAN וחיבור WIFI. כמו כן למדפסת הזו יש פיצ'ר מיוחד של הדפסה על מעטפות וזה בהחלט טוב למי שעושה זאת הרבה. האפליקציה נוחה לשימוש ומסך מגע גדול וברור.

מדפסות HP: למה כדאי לבחור בהן - ומהם הדגמים המומלצים ביותר?

דגם HP DeskJet Plus Ink Advantage 6475 5SD78C

דגם מצוין שהדבר שהכי מאפיין אותו בלי שום ספק הוא מהירות ההדפסה המקסימלית המהירה של עשרה דפים בדקה. חשוב לשים לבן שהמדפסת הזו לא מגיעה עם כבל למחשב ועל כן צריך שיהיה לכם חיבור WIFI פעיל בשביל להשתמש בה (לא דרישה בעייתית בימינו, אבל בהחלט כדאי לוודא שהקליטה שלכם טובה). מדובר על מדפסת משולבת שגם מגיעה עם סורק וכן היא מאפשרת הדפסה דו צדדית איכותית.

דגם HP DeskJet Ink Advantage 3790 T8W47C

אם אתם מחפשים מוצר שהוא גם איכותי, אבל גם זול ומתאים למי שלא מדפיס הרבה וצריך את המדפסת רק לעתים מזדמנות, זהו הדגם שאתם צריכים להכיר. מהירות ההדפסה היא לא רעה בכלל, וביחס למחיר אפשר להדפיס ברזולוציה טובה מאד, היא מגיעה עם סורק וגם כאן, על אף שזהו דגם בסיסי יותר, קיימת האפשרות של הדפסה על מעטפות.

מדפסות HP – הבחירה הבטוחה

לסיכום הדברים -בשורה התחתונה חשוב לבחור דגם שעונה על הצרכים שלכם, אבל כשאתם בוחרים מדפסות HP אתם הולכים על בטוח ונהנים מאיכות ומניסיון של שנים בייצור מדפסות לשימוש ביתי ומשרדי.

אל תתפשרו ובחרו במדפסות HP שלחלקן גם תוכלו לרכוש ראשי דיו תואמים איכותיים וכך לחסוך באופן משמעותי בהוצאות ההדפסה השנתיות הנלוות.