התוכניות של גלי ישראל ממתינות רק לכם: אלו התוכניות ששווה להקשיב להן

מחפשים תוכניות רדיו מעניינות? רדיו גלי ישראל מציע תכנים עשירים במיוחד, החל בתכנים אשר עוסקים בנושאים בוערים בחברה הישראלית, עד תוכניות שעוסקות בתרבות, הלכה, מוזיקה, ציונות וכולי. רדיו גלי ישראל ממוקם באזור יהודה ושומרון ומשדר תוכניות אותן  מגישים שדרנים ותיקים בסצנת הרדיו, המוזיקה, הפוליטיקה הכלכלה והחברה.

אם אתם רוצים להאזין לגלי ישראל תוכלו למצוא את התחנה באמצעות אפליקציית רדיו הד שמציעה מגוון רחב של תחנות רדיו ומאפשרת חידושים דרך האפליקציה, החל מקביעת טיימר לכיבוי האפליקציה עד חיבור למערכת של הרכב וקביעת תחנות מועדפות.

מה אפשר לשמוע בתחנה הזאת?

גלי ישראל מאפשר האזנה לשידורי התחנה בכול יום, עם תוכניות מעיינות ותוכן עשיר שזמינים להאזנה באינטרנט. נוסף לכך, אפשר להאזין לתחנה אונליין מכל מקום. אז לאיזה תוכניות כדאי להאזין? הנה רשימה של כמה תוכניות רדיו טובות:

אבי רצון בבוקר

התכנית של אבי רצון שמשודרת על הבוקר עוסקת בעניינים בוערים בחברה הישראלית. ראיונות עם אנשי תרבות, פוליטיקה, חברה ואפילו קונדיטורים ואומנים מספקים אחלה האזנה בבקרים לרדיו גלי ישראל.

יומן הצהריים עם מתן פלג

בשעות הצהריים אפשר להאזין ליומן הצהריים עם מתן פלג. מדובר בתכנית שמציעה פרשנויות לחדשות ומצב בישראל החל מבריאות עד כלכלה. בין היתר בתכנית ניתן לשמוע שיחות עם מאזינים שעוסקות בנושאים בוערים במדינה.

התוכניות של גלי ישראל ממתינות רק לכם: אלו התוכניות ששווה להקשיב להן

'עושים עניין' עם עדי ששון ומנחם הורביץ

מנחם הורביץ ועדי ששן הם שני עיתונאים ושדרנים מעולים שתמיד כיף להאזין להם. השניים עוסקים בתכנית בנושאים בוערים שעל סדר היום בתוספת שיחות מעניינות על כלכלה.

פתחי וזמרי בע"מ

בתכנית הזאת תכלו להנות מדיונים על כל מה שקשור בתקשורת ופוליטיקה, זאת בזמן שהשדרנים פתחי וזמרי מעבירים את היום בכיף.

התכנית של הרב שמואלי אליהו

עוד בגלי ישראל תמצאו את התכנית של הרב שמואלי שיש לה אופי דתי לאומני ועוסקת בענייני היום. התכנית עונה על שאלות בענייני הלכה וקבלה בעוד שהרב מסייע בפתרון חלומות והבנת משמעויות של שמות תוך שליחת תפילות וברכות ממאזינים.

התכנית של שרון גל

שרון גל הפך לאחת הדמויות המעניינות בחברה הישראלית. הוא כיכב באח הגדול, היה חבר כנסת, וכעת הוא שדרן ברדיו גלי ישראל. שרון גל עוסק בתכנית שלו בנושאים כמו אקטואליה, פוליטיקה, תרבות ופנאי וכל מה שמתרחש מעבר למה שרואים בחדשות.

לסיכום, "גלי ישראל" היא תחנת רדיו ישראל ששמה את הדגש על שורשיות וציונות ומשדרת מגוון רחב של תוכניות מעולות עם מנחים מצוינים כמו חנוך דאום, דליק וולניץ ושאר אנשי רדיו ומנחים שיודעים לייצר עניין בכול נושא.