איך חברת האינטרנט יכולה לעזור להגן עלינו מפריצות?

אין ספק שרשת האינטרנט והשימוש הנרחב בה היא פריצת הדרך המשמעותית ביותר של המאה הנוכחית. כיום, כמעט הכל קורה ברשת: אנשים מזמינים אוכל ומוצרים שונים עד הבית, סצינה של דייטים והיכרויות, רשתות חברתיות שם אנשים מפרסמים ומחליפים דעות וחברות שלמות מעסיקות עובדים מהבית אך ורק באמצעות האינטרנט. זוהי כמובן פריווליגיה עצומה בעבור כל אחד, אבל צריך לזכור שלשימוש נרחב ברשת יש גם לא מעט סיכונים. החל מוירוסים זדוניים, דרך האקרים המנסים לסחוט ולגנוב מידע רגיש ועד לדליפה של מסמכים וחומרים אישיים, ברור שהאינטרנט הוא מקום עם פוטנציאל לא קטן לסכנות. למרבה המזל, כבר בשלב של בחירת חברת האינטרנט ניתן לבחור באופן שיקטין את הסיכונים ויפחית את הסיכוי לפריצה למחשב. איך? בואו ננסה להבין את הקשר בין חברת אינטרנט מנוסה ומקצועית לבין גלישה בטוחה באינטרנט.

שירותי סייבר והגנה מתקדמים

היום כבר מדובר בלא פחות מסטנדרט. חברות האינטרנט הטובות ביותר מגייסות לשורותיהן את מיטב מומחי הסייבר וההגנה על מנת לספק לגולשים שלהם חווית גלישה בטוחה ככל הניתן. חוות דעת על ספק אינטרנט ITC למשל, מעלות כי רבים מהלקוחות שלה, וביניהם לקוחות עסקיים המנהלים מידע רגיש של לקוחותיהם ברשת, נהנים מהגנה איכותית ומניטרול וסיכול איומים ברשת בזמן אמת. מומלץ לברר מראש על מערך הסייבר שמפעיל ספק האינטרנט ולהבין בדיוק איך מתבצעת ההגנה בזמן אמת.

חברת אינטרנט- הגנה מפריצות

תשתית טובה, סיכונים פחותים

ספק אינטרנט טוב יודע לעבוד עם תשתיות חדשות ואיכותיות בלבד. עשרות מחקרים שנערכו בתחום הסייבר הוכיחו זה מכבר כי הרבה יותר קל לפרוץ ולבצע שינויים במחשבים שגולשים דרך תשתית מיושנת. אם ניקח לצורך העניין את ספק אינטרנט ITC, נגלה כי התשתיות איתן הוא עובד הן מהחזקות והחדישות ביותר כיום. בשילוב עם מערכות אבטחה איכותיות, בחירה ספק שיודע לשכור תשתית איכותית לגמרי יכולה לאפשר לכם שימוש באינטרנט בראש שקט וללא חשש מפריצות, וירוסים כל ואחרים או כל רעה חולה שלא תבוא במהלך הדרך.

ייעוץ והכוונה להגנה מירבית

בין מדובר במשתמשים ביתיים או דווקא בחברות ועסקים, חברת אינטרנט טובה יודעת לייעץ ללקוחות שלה לגבי נושאים שונים בכלל ולעזור להם בכל מה שקשור בצרכי האבטחה שלהם בפרט. ITC למשל, יודעת להמליץ ללקוחות פרטיים, בהתאם כמובן לתשתית שבחרו ולציוד בו הם משתמשים כמו הראוטר והמודם, על תוכנות אנטי וירוס מתקדמות וזאת תוך לקיחה בחשבון של השימושים המרכזיים שלהם ברשת במהלך היום יום. כשזה נוגע לעסקים, היא יודעת בנוסף להציע שירותי אבטחה מתקדמים ובנוסף לגבות ולהגן על המידע הרגיש ביותר של החברה. מומלץ בהחלט לבחור חברה שיודעת גם לתת שירות מעבר למכירה ולהתקנה הבסיסית של האינטרנט. כזו הקשובה לצרכי הלקוחות ויודעת להתאים להם את המוצרים והשירותים הטובים ביותר בעבורם.