בחירת עורך דין בתחום דיני עבודה

דיני עבודה נועדו בעיקר להגן על עובד אשר הזכויות שלו הופרו, כאשר לצעירנו מדינת ישראל אינה מדורגת במקום טוב בכל הנוגע לזכויות עובדים.

כיום ישנם שלל מעסיקים אשר לא שמים את הדגש על מתן הזכויות המגיעות לעובד, בין אם מדובר בהפרת תקנים, הפרה של שעות עבודה חוקיות, אי מתן שכר מינימום, העדר הפרשות לפנסיה, אי תשלום דמי ביטוח ועוד.

במקרים כאלה בהם אתם יודעים כי הזכויות שלכם הופרו, או אם אתם חוששים שלא קיבלתם את מה שמגיע לכם, בין אם אתם עדיין עובדים במקום העבודה לבין אם לא, חשוב שתפנו אל עורך דין דיני עבודה שיוכל להגן עליכם לייצג אתכם ולתבוע את הזכויות שלכם מהמעביד.

עורך דין בתחום דיני עבודה

אבל איך בוחרים עורך דין דיני עבודה מומחה וטוב? הנה כמה טיפים לבחירה:

מומחיות – שימו לב כי אתם בוחרים עורך דין דיני עבודה המומחה בתחום ומכיר את כל רזי המקצוע. עורך דין מסוג זה יוכל לסייע לכם להבין בדיוק מה מגיע לכם ואילו זכויות הפר המעסיק, תוך שהוא יודעים כיצד לנבור בחוק כדי לספק עבורכם את הייצוג בטוב ביותר.

בניית אסטרטגיה – שימו לב כי עור הדין בונה עמכם את האסטרטגיה הנכונה בייצוג שלכם בבית המשפט. חשוב שעורך הדין יכיר את כלל ההליכים וידע כיצד לעמוד בכל סיטואציה מול עורכי הדין של המעסיק.

סיפורי הצלחה – כדי לבחור עורך דין טוב, חשוב לשים לב כי הוא מצליח בתחום. כדי לבדוק את הנושא מומלץ לגלוש באתרי אינטרנט אשר מציגים את התיקים השונים בהם ייצג עורך הדין עובדים ולקוחות, תוך הבנה כיצד הסתיימו התביעות והפיקות בתיקים שהוא עבד בהם.

ייצוג בשלל תחומים – חשוב שתבחרו עורך דין דיני עבודה אשר יכול להקנות לכם שלל שירותים והוא מתמחה במגוון תחומים הקשורים לדיני עבודה כמו: מתן ייעוץ משפטי, הגנה על זכויות הפרט בישראל, הגשת ערעורים מנהליים והגשת עתירות מנהליות על החלטה של רשות שלטונית, ייצוג ב תביעות אזרחיות, ועוד. בכך תוכלו לבחור את איש המקצוע הטוב והמוצלח ביותר.