מערכות הבית של החכם של סומפי מביאות את שיא הטכנולוגיה – כמו שלא הכרתם

מעוניינים להפוך את הבית שלכם להרבה יותר נוח, נעים ונגיש? ובכן, אין ספק שיש לא מעט דרכים לעשות זאת וכל מי שבוחר ללכת על האפשרות הזאת צריך לחשוב בדיוק מה מתאים לו באופן אישי. אחדים בוחרים ללכת על שיפוץ כללי של כל חלקי הבית, אחרים מעדיפים דווקא להשקיע בגינה ולשדרג את החצר בדרכים שונות ויש כאלו שמסיבות שונות יסתפקו בצביעה כללית של הבית. יחד עם זאת, אם אתם מחפשים שדרוג אמיתי שמתאים לטכנולוגיה הנוכחית שאנחנו מכירים היום ועל הדרך רוצים גם להעלות את הערך של הבית, אתם בהחלט צריכים להכיר את האפשרות הנפלאה של התקנת מערכת בית חכם של סומפי. מדובר בלא פחות משדרוג טכנולוגי פורץ דרך והיתרון כאן הוא שאתם לא מחויבים למשהו כולל, אלא יכולים לבחור בכמה אלמנטים שיהפכו את הבית שלכם לנוח ונגיש הרבה יותר, כאשר קיימת תמיד האופציה ללכת על שינוי כולל. אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על החברה המצוינת הזו, אנחנו רוצים להסביר לכם עליה ולהראות איך אפשר לשדרג איתה את הבית.

מנועים לתריסים חשמליים

בואו נתחיל מהלחם והחמאה של חברת סומפי – התריסים החשמליים. למען האמת, מדובר על שירות ייחודי שקיים מזה שנים אצל החברה הזו, עוד הרבה לפני שהמושג בית חכם היה משהו שרבים הכירו. באתר סומפי יש הרבה הצעות לרכישה של מנוע לתריס חשמלי, וזה קודם משהו שמאפשר הרבה נוחות ומגוון ובבחירה, בין אם מבחינת הצרכים של כל אחד ובין אם בשל מגבלות התקציב. אם אתם עדיין משתמשים בגלילה ידנית לתריסים השונים שלכם, הגיע הזמן לשקול בחום את הנוחות המאפשרים תריסי גלילה חשמליים ומנועים לתריסים. את השינוי המשמעותי תרגישו מהרגע הראשון וסומפי אלו בלי ספק הספקים המובילים של מנועים איכותיים.

מערכות הבית של החכם של סומפי מביאות את שיא הטכנולוגיה - כמו שלא הכרתם

אבטחת הבית

ממנועים חשמליים נעבור לאחד הצרכים החשובים של כל אחד מאיתנו – אבטחה מתקדמת של הבית. החל מגלאי תנועה חכמים, דרך גלאים מתקדמים עם מצלמות מובנות לאבטחה מקסימלית והרתעת פורצים ומקרי פריצה, סירנות חזקות, קודני שליטה, וידאו פון (אינטרקום חכם הכולל גם מצלמה) ועד למערכות אבטחה שלמות, באתר סומפי תמצאו את כל מה שאתם צריכים לאבטחת הבית.

שערים חשמליים

גם שערים חשמליים בבתים פרטיים או בבנייני מגורים משותפים זה משהו שחשוב לדאוג לו וכמובן שרצוי שלא להתפשר על איכות. בסומפי תוכלו למצוא את המנועים החזקים ביותר לשערים הללו שיאפשרו התקנה של שערים גדולים וחזקים להגנה מקסימלית. כמו כן תוכלו לבחור מתוך מגוון פתרונות פתיחה חכמים, החל מקודני מספרים, דרך גלאים חכמים ועד למצלמות על מנת להנות משליטה נוחה במיוחד.

השליטה בידיים שלכם

האמת היא שנגענו כאן בכמה שירותים בסיסיים, אבל חשוב להבין שמה שסומפי מאפשרים ללקוחות זה הרבה יותר מזה. תוכלו למצוא אצלם מגוון גלאים וחיישנים מיוחדים, כולל חיישני טמפרטורה שיפעילו את המיזוג מתי שצריך, חיישנים שיכבו אורות בשביל חיסכון לחשמל ואפילו גלאים מיוחדים שיאפשרו לכלבים ולחתולים לצאת בעצמם מהבית מתי שנוח להם.

את כל הדברים הללו תוכלו לחבר אם תחליטו ללכת על יותר מאפשרות אחת וכך למעשה תוכלו לשלוט בכל אלמנט בבית כמעט דרך פלטפורמה אחת או שלט אחד.

בראש ובראשונה צריך להבין שמדובר כאן בנוחות שלכם ואתם יכולים להנות מיעילות ונגישות שעדיין לא הכרתם. תוסיפו לכך את העובדה שככה אפשר להעלות את ערך הנכס שלכם, ותקבלו אתר שאתם בהחלט צריכים להכיר. בהצלחה!