מדריך לצרכנים: איך לרכוש נעלי ספורט באינטרנט?

נעלי ספורט אונליין

המפתח לרכישה נכונה של נעלי ספורט באינטרנט מורכב משני אלמנטים: מדידה מדויקת של כף הרגל ורכישה דרך חנות ספורט מקצועית. במדריך מקוצר זה נציג לכם את כל הדרים לצורך בחירה נכונה של נעלי ספורט מושלמות ואיכותיות.

כך תבחרו את נעלי הספורט המושלמות – מבלי לצאת מהבית

זה לא סוד שהקהל הישראלי מעדיף לבצע את הרכישות שלו דרך האינטרנט, בכל הנוחות הטמונה ברכישה מהבית וללא צורך לבזבז זמן. עם זאת, לא פעם אנחנו נופלים ברשת בעקבות רכישה לא נכונה, וכאשר מדובר בנעלי ספורט יש לכך השפעה לא רק על הכיס שלכם אלא גם על הבריאות. נעלי ספורט איכותיות הן נעליים אורטופדיות המעניקות תמיכה מלאה לרגל,  ולכן אם החלטתם לבצע רכישה דרך האינטרנט חשוב קודם כל לבצע את הרכישה דרך חנות מקצועית, בעלת המלצות וכזו המציעה מגוון רחב של נעלי ספורט מהמותגים המובילים בעולם. במגה ספורט ניתן למצוא נעלי נייק במחירים נוחים ועם שימת דגש על תהליך רכישה מאובטח, נוח ופשוט. הרשת נחשבת לאחת המובילות בישראל, הן בשל ההיצע האדיר של נעלי הספורט והן בשל סרגל המידות המוצמד לכל נעל, כך שתהליך הרכישה מתבצע באופן נוח ונגיש הן מבחינת המחיר והן מבחינת תהליך הרכישה, אשר הפך לקל יותר מאי פעם.

נעלי ספורט אונליין

כיצד תוכלו לדעת מהי המידה שלכם?

אם רכשתם בעבר נעלי ספורט מאותה החנות, מומלץ להיצמד לבחירה הראשונית שלכם. שימו לב כי נעליים צריכות לשבת באופן מושלם באזור העקב, לצורך קבלת תמיכה מיטבית. אם אתם לא יודעים מהי המידה שלכם, מדדו את אורך כף הרגל באמצעות דף נייר אותו מניחים על הרצפה. סמנו באמצעות עט או עיפרון את הנקודה שממנה מתחיל העקב, עד לבוהן. באמצעות סרגל מדדו את האורך כאשר כלל הברזל הוא לעגל תמיד את המידה כלפי מעלה. שיטת המדידה הנהוגה בישראל זהה לאירופה, ולכן ניתן להיעזר גם בטבלאות להמרת מידה ע"פ כף אורך הרגל. מדובר במחשבונים פשוטים לתפעול, ובאמצעותם ניתן למעשה לבחון את מידת כף הרגל שלכם ובאמצעות כך לבצע רכישה נכונה של נעלי ספורט בהתאמה מדויקת.

היזהרו מחיקויים

בשל הרצון העז לבצע רכישה של נעלי ספורט, לא פעם אנחנו מגלים כי המותג אותו רכשנו הוא למעשה מזויף. לכן, היזהרו מחיקויים או מהצעות מחיר נמוכות ממחיר השוק, כל זאת בכדי להבטיח כי בסופו של דבר הנעליים אותן אתם רוכשים ישרתו אתכם כהלכה למשך זמן רב, ובאופן בטוח.

לסיכום, רכישה באינטרנט היא בעלת סיכון מסוים מבחינת ההתאמה למידה, אולם במידה ותיצמדו להוראות כאן תוכלו להיות רגועים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה ומבצעים רכישה של נעלי ספורט – מבלי לצאת מהבית, ובקלות!

תתחדשו.