ספרי קבלה – גם באינטרנט: עכשיו באתר אוצר הספרים

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בביקוש ללימודי קבלה, ובתוך כך גם הצורך בפתרונות שינגישו את הלימודים שלה לציבור. כיום תוכלו לרכוש ספרי קבלה אונליין באינטרנט ואחד מהאתרים המציע את הפתרון הזה הוא האתר אוצר ספרים, אותו נכיר לכם במאמר זה.

לפני הכל – לומדים קבלה באמצעות "אוצר ספרים"

לפני שנסביר מה זה קבלה ומה היסודות שלה, חשוב לנו לציין שבניגוד לעבר כיום תוכלו ללמוד אותה בקלות. אוצר ספרים מנגיש לכם את כל ספרי הקבלה אונליין, הם זמינים לכל מי שמעוניין בהם ובאתר תמצאו את כל המוצרים שאתם מחפשים. בזכות האתר רבים יכולים להיחשף לתחום הכל כך מסתורי הזה ולגלות עולמות שעד היום לא היו נגישים לכולם.

קצת על אוצר ספרים

חברת אוצר ספרים היא חברה שמתמחה בשיווק והפצה של ספרי קודש במחירים שווים לכל כיס בכל העולם. בתוך כך, תוכלו למצוא מגוון רחב של ספרי קבלה באתר ובמגוון רחב של מחירים. בין השאר, תוכלו לרכוש סידור מתוק מדבש לימות החול בפורמט קטן, ספר יצירה השלם עם פירושים, מוסרי זוהר שבת ומועדים, שער הכוונות עם יפה שעה ועוד ספרי קבלה רבים.

מעבר לעובדה שאתם לא צריכים יותר לצאת אל חנויות תשמישי הקדושה, למצוא חניה ולבזבז המון זמן ואנרגיה, האתר יספק לכם את ספרי הקבלה עד הבית תוך 7ימי עסקים. אגב, ברוב המקרים הספרים מגיעים ללקוחות תוך 48 שעות מרגע ההזמנה, אין ספק שמדובר ביתרון גדול, בטח אם אתם משפחה מרובת ילדים שאין לה את הזמן להשקיע בחיפושים פיזיים אחר הספרים.

ספרי קבלה - גם באינטרנט: עכשיו באתר אוצר הספרים

מה זה קבלה?

קבלה היא תורת הסוד והמיסטיקה היהודית, היא כללות של התגלות האלוהות לכל הנבראים. גילוי הבורא לנברא, אופני גילוי, סדר הגילוי, שיטות הגילוי וכל מה ששייך לגילוי אל מול הנברא. חוכמת הקבלה שמה את הדגש על סדר הפעולות שצריך לבצע על מנת לחוות את התגלות הבורא. בתוך כך הקבלה מאמינה שהבורא אינו נסתר מאתנו, אלא כתוצאה מהקלקול שלנו שנעשה בנו בכוונה עם בריאת היצר הרע. הקבלה מאמינה שהוא נסתר מאתנו על מנת שנעשה כל על מנת לגלות אותו.

מה הם ספרי קבלה?

ספרי קבלה הם ספרים ייעודיים שבאמצעותם ניתן ללמוד קבלה ולממש הלכה למעשה את הכלים לגילוי האלוהות ואת כל מה שמסמלת הקבלה. בין השאר, נוכל למצוא את ספר היצירה שעוסק בבריאתו של העולם והיסודות שלו. כמו כן, ספר הזוהר שהוא הספר הרשמי ללימודי תורת הקבלה. ספר הזוהר מכיל את הסודות של הבריאה והחוכמה, עוסק בעולם הרוחני שלנו והן בקשר הפנימי שבין הנשמות. מדובר בספרים עמוקים ומורכבים מאד שלא לכל אחד יש את הכלים ללמוד אותם.

האם כל אחד יכול ללמוד קבלה?

בשנים האחרונות יש צימאון גדול ללימודי רוחניות ובתוך כך גם ללימודי קבלה. עם זאת, חשוב לציין שהיהדות עומדת על כך שאין ללמד קבלה את מי שאין לו את הכלים הרוחניים ללמוד אותה. מעבר לכך, היהדות טוענת שמדובר בזלזול ואפילו בסכנה. אם כבר בוחרים ללמוד את הקבלה, היהדות ממליצה לעשות זאת כחלק ממכלול גדול יותר של לימודי יהדות, בין השאר גם לימודי הלכה, גמרא, מערכת קיום המוות וכמובן התורה.

לסיכום, אין ספק שהקבלה היא תחום מסתורי ומעניין שבעבר לא היה נגיש לכל מי שביקש ללמוד אותו. כיום, בין השאר באמצעות אתרים כמו אוצר הספרים, תוכלו לרכוש את הספרים אונליין וללמוד קבלה.