5 טיפים למעשנים

בין אם אתם מעשנים סיגריות רגילות לבין אם אתם מעשנים קנאביס: חווית העישון בוודאי גורמת לכם לשלווה ופינוק, הן מבחינת הרוגע שטמון בפעולת השאיפה של הטבק או החומר אל גוף, כמו גם במילוי הצורך להתפנק באמצעות סיגריה איכותית בסוף או בתחילת היום.

עולם העישון ואביזרי העישון הינו רחב ומגוון בעוד שישנם מוצרי עישון רבים ובאיכויות משתנות. אבל אם אתם רוצים לעשן בצורה איכותיות ואפילו, תאמינו או לא, פחות מזיקה: חשוב שתשימו לב ל-5 טיפים טובים שיהפכו את החוויה לנעימה יותר ואיכותית, בין אם מדובר בעישון של צמחים או עישון טבק רגיל.

טיפים למעשנים

בחירת טבק איכותי

כאשר אתם בוחרים את סוג הטבק שתרצו להכניס לסיגריה שלכם, חשוב שתבחרו טבק איכותי בעל מרקם משי יחסית וכזה שעשוי מתערובות של עלים איכותיים כמו למשל עלי וירג'יניה הידועים ברכות שלהם או עלי קנטקי כהה.  עלים מסוג זה גם נשרפים בצורה נכונה וגם מאפשרים ארומות עשירות וטעם עדין ונעים יותר מסוגים אחרים.

כדי לבחור, נסו להכנס לחנויות טבק מקצועיות ולהבין יותר על טעמי טבק כמו גם כדי להתנסות בסוגים השונים ומכך להגיע למסקנות לגבי הטעמים השונים וההתאמה המתאימה ביותר לכם.

בחירת וופורייזרים מומלצים

וופורייזר הוא מכשיר אידוי שמטרתו להפחית את הסכנות בעישון, בזמן שהוא מתאים בעיקר לאנשים המעשנים קנאביס. מכשיר האידוי מקנה את היכולת למצות את החומרים הפעילים בקנביס וזאת ללא עשן וללא לכלוך או ריח של עישון שנגרם בעיקר בזמן עישון טבק או סיגריות.

בנוסף, עישון באמצעות וופורייזר (שהוא למעשה אידוי) מאפשר צריכת אדים סמיכים יותר וארומה של קנאביס במקום עשן מזיק ורעיל, לכן יש הטוענים כי באמצעות מכשירי האידוי ניתן להפחית את כמות הרעלנים שנכנסים לגוף בפעולת העישון. יש לא מעט  וופורייזרים מומלצים בחנויות וברחבי הרשת, עמם תוכלו לצרוך את הקנאביס שלכם באופן איכותי ויעיל.

בחירת נייר הגלגול

אם בחרתם לגלגל את הסיגריה שלכם לבד, יש לבחור ניירות גלגול שיתאימו לצורך זה. כדי לגלגל צינגלה קטנה של גראס או חשיש: תוכלו לרכוש ניירות גלגול קטנים יחסית שמוגדרים בשם single size שגם יאפשרו לכם התנסות קלה יותר במידה ואף פעם לא גלגלתם סיגריה.

במידה ותרצו להכין סיגריות רגילות או ארוכות: תוכלו לרכוש ניירות בגדלים בינוניים עד גדולים כמו גם כאלה שכבר מגיעים עם פילטר להכנה קלה יותר. מי שיתקשה בפעולת הגלגול יכול לבחור בניירות גלגול שכבר גולגלו לקונוס עם פילטר כאשר ניתן להכניס לתוכם רק את הטבק או את תערובת העישון, ולסגור.

בחירת פילטר

בחרו פילטר שמתאים למידת העשן שאתם רוצים לשאוף, כאשר כיום ישנם פילטרים עשויי נייר שניתן לקפל בצורה מדויקת לפי קווי מתאר שיש על כל פילטר, בזמן שפילטרים עשויי נייר מתאימים יותר לעישון קנאביס. לעישון טבק בחרו פילטר עשוי ספוג קטן אותו אפשר להכניס בקלות לסיגריה.

הכנת ערכת עישון

כדי שלא תתפזרו וכדי שתוכלו לבצע את הגלגול של הסיגריה במקום אחד, רכשו ארנק עישון קטן עשוי מעור, הוסיפו לו את הטבק, את ניירות הגלגול והפילטרים והכינו מקססה נוחה לשימוש. בכך תמיד תהיה לידכם ערכת גלגול מושלמת עמה תוכלו לעשן בכל מקום בו העישון מותר.

 

לסיכום, עישון טוב מתחיל ונגמר באביזרים ומוצרים איכותיים. לכן חשוב לחקור, לבדוק ולעשן בצורה נכונה ואיכותית.