רשת מעדני גורמה מציגה לצרכן: נתחי בשר טרי לבישול מושלם

אוהבים בשר? אין ספק שמדובר באחד מחומרי הגלם הטעימים, כזה שמאפשר לנו להכין מנות משובחות וטעימות שמתאימות כמעט לכל אירוע, בין אם זו ארוחת שישי, ארוחת חג או סתם ארוחה רגילה משפחתית במהלך השבוע. יחד עם זאת, על מנת שמנות בשר יצאו איכותיות, טעימות ומזינות באמת, חשוב מאד להקפיד על רכישה של בשר איכותי, ודווקא בגלל ריבוי המותגים (שרובם לא באמת איכותיים כמו שהם מתיימרים להיות) יש קושי אמיתי למצוא בשר איכותי על בסיס קבוע. ובכן, אנחנו רוצים להכיר לכם כעת מותג מצוין, שאם עוד לא שמעתם אליו כדאי מאד שתכירו אותו כי יכול להיות שמדובר בבשר הכי טעים ואיכותי שיצא לכם לפגוש לאחרונה ושילווה אתכם לא מעט בארוחות בשנים הקרובות. למותג הזה קוראים מעדני הגורמה והנה כל הסיבות מדוע כדאי לכם להפוך אותו למותג הבית שלכם.

 עסק משפחתי של 50 שנה

בראש וראשונה מעדני גורמה זה שם נרדף לניסיון בתחום הבשר ובהחלט מדובר במותג שמצדיק את השם הזה. את הקצבייה הקים בראשית שנות השבעים אהרון עזר ברמת גן וכבר בימיה הראשונים מדובר היה באבן שואבת לחובבי הבשר ובנקודה שמשכה הרבה מאד אוהבי בשר ישראלים ואפילו כאלו שלא גרו באזור. את הילדים שלו גידל אהרון עזר עם חינוך לשירות קפדני ואיכותי והקפדה על האיכות של המוצרים וכך הפך העסק לעסק משפחתי עם מומחי בשר שבהחלט מבינים עניין. תוכלו למצוא באתר https://www.gorme.co.il/ מידע נוסף על העסק, סוגי הבשר שתוכלו לרכוש וכן מידע על נקודות ההפצה השונות בארץ.

בשר איכותי בפריסה רחבה

הדבר שחשוב ביותר לדעת לגבי הבשר של מעדני גורמה זה שתוכלו להשיג אותו נכון להיום כמעט בכל אזור ונקודה בארץ. סניפי הדגל נמצאים במרכז אומנם ואם אתם נמצאים בסביבה אנו בהחלט ממליצים ללכת ולהתרשם, אבל חשוב לדעת כי מעדני גורמה משווקים את המוצרים שלהם לנקודות רבות בארץ ואפילו לרשתות מזון מוכרות וגדולות כמו מחסני השוק, יוחננוף ועוד. ככה בעצם אפשר להנות מהאיכות על בסיס קבוע בלי קשר למקום המגורים שלכם.

מגוון רחב של סוגי בשר

עוד דבר ששווה לדעת על מעדני גורמה הוא שמדובר ברשת ששמה דגש גדול מאד על המבחר. תוכלו למצוא את הנתחים היותר נפוצים כמו אנטריקוט (שאיתו ניתן להכין מגוון רחב של מתכונים כמו אנטריקוט צלוי, ועוד) פילה וסינטה וכמובן עוף מסוגים שונים, אבל יש גם לא מעט דברים שנחשבים למיוחדים יותר כמו אנגוס טעים במיוחד, ואגיו ועוד. הבשר אגב מיובא ברובו מארגנטינה וממגדלים מובחרים ממדינות שונות ביבשת אירופה, ככה שאתם בהחלט יכולים לצפות לאיכות ולמוצרים שאי אפשר למצוא במקומות אחרים. מעבר לכך שהבשר נרכש מהמגדלים הטובים ביותר בארץ ובעולם עם תנאי גידול אופטימליים, גם הצוות של מעדני גורמה הוא צוות מנוסה במיוחד, ככה שאתם יכולים לצפות לבשר שמטופל מהרגע הראשון ברמה הכי גבוהה שיש.

רשת מעדני גורמה מציגה לצרכן: נתחי בשר טרי לבישול מושלם

כשרות

אם כשרות זה משהו שחשוב לכם ושאתם מקפידים עליו, חשוב לדעתי שהמוצרים של מעדני גורמה הם כשרים כולם בדרגות שונות. חלק מהבשר כשר על פי חומרת מר"ן, בחלק מהקצביות מדובר בבשר חלק ויש מקומות בהם ניתן למצוא בשר כשר בהשגחת בד"צ. כך או כך כמעט כל אחד יכול למצוא בשר ברמת הכשרות המועדפת עליו.

בשורה התחתונה – מעדני גורמה היא רשת מצוינת ואם אתם מחפשים בשר איכותי על בסיס קבוע אנו בהחלט ממליצים לאתר את נקודת השיווק הקרובה אליכם.